Oriflame

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sziszikee58, Módosítva: 2019. november 20.

Lelőhely:   tanácsadónők

Virágos, gyümölcsös, fűszeres illatát a szilva és a fekete bors édes érzékisége teszi varázslatossá.

Ár: 1000 + szállítás , Eladó: Beatrix123
Állapot: a képen, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: banki utalás után postán maradó, Foxpost, személyes átvétel csak Nyíregyházán

okonetgabcsi

2020. szeptember 14.

Megvettem mert akciósan nagyon jó árban volt. Kimondottan szeretem az illatát, de hamar elillan igy inkább csak itthon használom.
Más alkalmakra inkább erősebb parfümöt használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Más alkalmakra inkább erősebb parfümöt használom

sarosilaura

2020. május 13.

Az illata jó,de sajnos a tartóssága gyenge ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Az illata jó,de sajnos a tartóssága gyenge ...

ALettah

2019. november 23.

A Wake Up testvérkénél mindenképpen jobb, ez egy meleg, fűszeres szilvakompót. Bors helyett én inkább szegfűszeget érzek benne. Egyszerű, de bájos, csak sajnos tartóssága abszolút nincs, ezért pénzt biztosan nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

spavanilly

2019. augusztus 19.

...Igazából a tusfürdője miatt vettem meg. Örültem, hogy van hozzá passzoló EDT, és a (1.)meglehetősen akciós beszerzési ár miatt őszintén szólva nem is fűztem hozzá nagy reményeket.
Valamint a (2.) fűszeressége tudatában azt gondoltam, hogy majd csak ősszel fogom használni.
Amint megérkezett, kipróbáltam. (3.)Tartottam ugyan attól, hogy a szilva miatt kissé cefre- beütése lesz...de nem!
Javítom a tévedéseimet:
(1.)Viszonylagos olcsósága ellenére ez egy nagyon- nagyon jól megkreált édeskés- fűszeres komfortillat. Nincs benne sem alkoholos, sem szúrós nyitány a kifújáskor.
(2.)A "fűszeresség" ennél az EDT- nél kb. annyit jelent, mint a gyümölcslevesben a szegfűszeg. Fontos, hogy ott legyen, mert érdekesen nőiessé teszi ezt az illatot.
Még, hogy ősz!!!! Az egyik kedvenc nyári illatom lett!!!!Tökéletes nyárra, mert élénkebb mint egy testpermet, de nem nyomasztó a melegben sem.
(3.)Jelentem, semmi cefre- beütése nincs.
Ez egy évszaktalan, fnom, meglehetősen bőrközeli -illat, én biztos, hogy télen is használni fogom.
Szerintem nem a tartóssága gyenge
(lszáradás után több órával is érezhető), hanem a hatósugara.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Javítom a tévedéseimet:
(3.)Jelentem, semmi cefre- beütése nincs.
Szerintem nem a tartóssága gyenge
(lszáradás után több órával is érezhető), hanem a hatósugara.

kacibog83

2019. július 6.

Az első véleményezőhöz hasonlóakat tudok mondani róla: nagyon fincsi illat, szuper jól működik a bőrkémiámmal (semmi kesernyés utózönge), viszont a tartóssága az tényleg gyenge. Szintén azt alkalmazom, hogy használat után bedobom a táskámba és napközben többször is újra frissítem. Gyenge tartóssága ellenére sem bántam meg, hogy megvettem, a szilva illata iszonyat jól kiérződik belőle (főként emiatt csábultam el rá). Kitűnő nyári illat, amikor a testesebb parfümöket meg sem próbálom magamra erőltetni, ez viszont kellőképpen felvidítja a napomat. Gyümölcsössége mellett talán a fűszeressége az, ami miatt "szexi"-nek is érzem. A katalógus illatosított oldala alapján rendeltem meg, de a valóságban nem pontosan olyan, sokkal jobb. :) Tudom, hogy csak Edt, ám a tiszavirág élete miatt mínusz egy csillag, egyéb szempontból teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Megara

2019. július 5.

Nagyon kellemes kis könnyű nyári virágos illat, egyszerű, olyan pont nekem való, örülök hogy megvettem. Viszont nagyon nagyon hamar elmegy az illata , szóval jó ha magunknál tartjuk a táskánkban, mert kb 1 óra múlva már semmit nem érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Citrus Nobilis Peel Oil Expressed, Hydroxycitronellal, Linalool, Coumarin, Citral