Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laura19, Módosítva: 2013. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

Hajfelfrissítő sampon férfiaknak.

buzsub

2013. szeptember 15.

a ferjem hasznalt ijet, szerettem enis az ilatat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 15.

a ferjem hasznalt ijet, szerettem enis az ilatat

muffin93

2013. szeptember 9.

Az én apukám is ezt használta :) Szerettem az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Az én apukám is ezt használta :) Szerettem az illatát.

Laura19

2013. szeptember 9.

Hát...én töltöttem fel, de ha senki nem szól hozzá...
Apukámnak volt ilyenje. Már csak egy kicsi volt benne, azt nekem adta. Jó az illata, annak ellenére, hogy férfi sampon. :D
Minden tetszik benne, csak nehezen habzik fel. Na de ezt elnézem. (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Hát...én töltöttem fel, de ha senki nem szól hozzá...
Minden tetszik benne, csak nehezen habzik fel. Na de ezt elnézem. (:

Vitaminok: Panthenol