Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cosza, Módosítva: 2012. február 7.

Lelőhely:   tanácsadónők

Szemtelen és kihívó. Ez a karakteres illat a belső lázadás kifejezője. Az intenzív virágos, gyümölcsös aromákat virágba borult, vörös pünkösdirózsa, krémes tej- és vakmerő pézsmaillat egészíti ki.

DianaS

2016. április 26.

De finom illat volt, akkori kedvencem!! Sajnos csak kevest tudtam használni, mivel egyszer csak letört a fújókája, megett a méreg.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

jete92

2015. december 4.

Életem egyik legnagyobb szívfájdalma, hogy nincs már. :D Tökéletesen passzolt hozzám. Imádtam és többen is mondták, hogy ez nekem van kitalálva. Nagyon sajnálom, de reménykedem, hogy egyszer visszahozzák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Jenniii92

2015. február 25.

Nagyon szeretem az illatát. Az egyik barátnőm mutatta, utána muszáj volt nekem is vennem. :D Még anyumnak is van belőle egy üveggel. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Bunnylove92

2015. február 13.

A parfümöt ajándékba kaptam, bár az illat nem áll közel hozzám, de az emlékek miatt meg akitől kaptam, soha nem válnék meg tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

hartaibogi

2013. október 13.

Imádtam ezt az illatot, ha lenne még kb örökké tartó mennyiséget halmoznék fel belőle, ennél jobban eddig egyetlen parfüm sem illett hozzám. Remélem ahogy írtad tényleg van remény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

neonkiwii

2013. április 14.

Irtózatosan dühös vagyok, hogy ezt a parfümöt akkor fedeztem fel, mikor utoljára volt a katalógusban, mert örök életemre a kedvencem marad a karakteres, mégis nőies illata miatt, tökéletesen illik rá a neve és a csomagolása is fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

kozlokova73

2013. március 1.

Csak kis uvegcsek,mintak voltak nekem regen,kulonleges illat. nem vettem,meg akkoriban,de beszereztem kis mintakat belole. finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 1.

ForestNymph

2012. október 20.

Nagyon sajnálom, hogy nincs már ez a parfüm. Ezt is imádtam meg a rózsaszínt is. Nem értem miért kellett kivonni, vitték mint a cukrot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

bandita

2012. július 27.

Egy kis csoda volt ez az illat, hajmeresztően érzéki, dinamikus, és mindamellett harmatosan üde. Amikor erre az illatra visszagondolok, lelki szemeim előtt megjelenik vadásszenvedélytől fűtött, suhanc, engedetlen szobatigrisem, amint bársonytalpacskáin lopakodtva első zsákmánya után veti magát. Addig a pillanatig el sem hittem, hogy ölni is képes.

A "kölyök-ragadozó illata" - sajnálom, hogy nincs többé. Szeretettel és lelkesen ajánlanám kipróbálásra, így már csak egy emlék, a sok között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 27.

noxibaba

2012. július 27.

Imádtam ezt a termékcsaládot. Eleinte nem tetszett ez az illat, de utána minél többet éreztem, annál jobban tetszett. Kimondottan buli illatnak használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol
Színezékek: CI 42090, Acid Yellow 3

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.