Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: radioaktiva, Módosítva: 2011. december 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Az izzadásgátló, golyós dezodor egész napos védelmet nyújt az izzadással szemben. Frissen tart, nem hagy fehér foltot a ruhán.

Kiszerelés: 50 ml

sweetheart

2019. február 1.

Az illata tetszett, de a termék csalódás volt. Nem vagyok izzadós fajta, de ennél mégis éreztem hogy nem fedi el a kellemetlen szagokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

elve

2017. november 22.

Egyszer próbálkoztam vele, de miután elhasználtam eszembe se jutott újra venni, nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

bubilany

2017. november 22.

Nagyon szeretem az oriflame szappanokat, ebből is egyből megvettem az egész szettet, de ez az illatvilág nekem nagyon nem jött be...a dezodorja kifejezetten kellemetlen szagú...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

bvril

2016. augusztus 19.

Eddig még egy dezodor se vált be ennyire!
És az illata is szuper, néha meg is marad kicsit.
Borotválás után sem okoz semmi irritációt!!
Mondjuk foltot azt hagyott a fekete pólómon.
Kár, hogy boltban nem lehet kapni, csak rendelhető, és nem is túl olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Eddig még egy dezodor se vált be ennyire!
És az illata is szuper, néha meg is marad kicsit.
Borotválás után sem okoz semmi irritációt!!
Mondjuk foltot azt hagyott a fekete pólómon.
Kár, hogy boltban nem lehet kapni, csak rendelhető, és nem is túl olcsó.

szilvasitimea

2016. augusztus 3.

Én nagyon izzadékony vagyok, de ez volt az első dezodor, ami után egyáltalán nem izzadok, szuper <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

AlexaNagy

2016. január 14.

Sosem használtam golyós deo-t , mert még anno amikor egyet kipróbálta,egyáltalán nem vált be.
Ezt a deo-t is csak szettben kaptam tusfürdő és kézkrém mellé.
Elég kritikusan kentem fel először, hogy ugyan mit tudhat.
De pozitív csalódás volt!
Az illata nagyon kellemes, és tartósságával sem volt gondom, tökéletesen tette a dolgát!
Epilálás-borotválás után is bátran felkenem , semmi irritáció nem jelentkezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Ezt a deo-t is csak szettben kaptam tusfürdő és kézkrém mellé.
Elég kritikusan kentem fel először, hogy ugyan mit tudhat.
De pozitív csalódás volt!
Epilálás-borotválás után is bátran felkenem , semmi irritáció nem jelentkezett.

2015. december 8.

Néhány hete használom,egyszerűen csodás borotválás után is nyugodtan használom ,ez az első deo ami nem csíp utána.Az illata igazi menta illatú én a málnát nem érzem benne ami jó mert azt amúgy se szeretem. Az izzadás gátló hatása is eddig nekem a legjobb pedig már használtam jó párféle terméket

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

KFLivi

2015. november 4.

Az illata borzalmas, Nekem nagyon vizes.. Bár Hál' Istennek nem vagyok izzadékony, és ajándékba kaptam.. de borzasztó. Soha de soha nem használnám hosszu távon, és soha nem venném meg. Nagyon gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

dandy

2015. szeptember 17.

Szettben vettem nemrég (tusijával + univerzális balzsammal). Pár napja használom és elégedett vagyok vele. Nagyon jó illatú, nekem a menta dominál benne. Egész nap érezhető. Jól teljesít, nem izzadok, nem vagyok büdi tőle, pedig most pár napja újra meleg idő van. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

whiteA

2015. szeptember 13.

Az illata egy álom, nagyon szeretem. Viszont én is folyósnak ítélem meg, így nem utazásbarát. fehért foltot nem hagy maga után. és nem ajánlom nyáron 400000 fokban a használatát... akciósan vettem kb 400 forintért. nagyjából ennyit is ér, de csak az illata miatt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.