Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. május 23.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Kiváló hatékonyságú, intenzíven hidratáló, egyszer használatos textil arcmaszk. Fokozza a bőr hidratáltságát, antioxidánsokkal és tápláló összetevőkkel revitalizálja, feszesíti, simábbá és ragyogóbbá teszi a bőrt. Hialuronsavat, C- és E-vitamint, valamint niacinamidot tartalmaz.

zonga

2018. június 3.

Ma kipróbáltam, méghozzá úgy, hogy előtte kicsit betettem a hűtőbe. Ebben a nagy melegben jól is esett. A maszk kellően át van itatva anyaggal, de nem tocsog, nem ragad, teljesen rendben van az állaga. Könnyű fölrakni, kézre áll, jó a mérete is, nem csúszkál el. Semmi kellemetlent, irritálót nem éreztem, éreztem, hogy kicsit bizsergeti a bőrömet, tehát biztosan van benne valamilyen hatóanyag. 15 percig hagytam fönt (ahogy a leírás is kéri), utána valóban nem kell letörölni, mert szépen beissza a bőr a maradék anyagot. nem ragad utána sem. Hidratált, puha bőröm lett. Szerintem még egy alkalmat ki fog bírni, de meglátjuk. Eddig elégedett vagyok vele, egyedül az árát sokallom, talán lesz akcióban is. Jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0