Oriflame

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cindi, Módosítva: 2017. július 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az öregedésgátló szérum a bőröregedés több jelére hat. Csökkenti a finom vonalak és a ráncok megjelenését, hidratálja és feszesíti a bőrt, csökkenti a pórusok méretét, fokozza a bőr ragyogását. Formulája természetes svéd összetevők kombinációját és hyaluronsavat tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Minden bőrtípusra.

Skylin

2019. január 11.

Nem vàltja meg a vilàgot, de alapvetően szeretem. A bőröm nem zsírosodik túl, jó az illata és az àllaga. Enyhe hatàsàt làtom csak egy hónapnyi hasznàlat utàn. Üdébb és kicsit feszesebb a bőröm. Ha nem talàlok jobbat újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

lassugepard

2018. június 25.

Szuper! Az eddigi legjobb hidratáló, amit a kombinált bőrömre használtam. Néhány kissebb ráncom van, de a legtöbb bőrfiatalító készítményt nem tudom használni a bőrtípusom miatt. Ez azonban nagyon könnyen beszívódik, nem zsírosít, mégis nagyon jól hidratál. És tényleg üdébb, rugalmasabb lett a bőröm. Plusz pont neki, amiért nem tömíti el a pórusaimat és nem okoz pattanást. Ja és sminkelni is nagyon jól lehet rá, egyenletesebb lesz az alapozó. Szóval csak jót tudok mondani róla. Régóta ilyet kerestem. Most rendeltem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Timi27

2018. május 25.

Nemrég próbáltam ki, eddig csak dícsérni tudom. Nekem feszesítő hatása látszik 10 nap után már, könnyű állagú, könnyen beszívódik, egy pumpálásnyi mennyiség nemcsak arcra, hanem nyakra is elég. Illata is nagyon jó, nekem abszolút nem irritál. Eddig csak jókat tudok róla írni, remélem így is marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Moonlight

2018. május 20.

Hatását illetően nem tudok nagy eredményekről beszámolni,de az illata valóban nagyon jó. Nekem néha picit bizsereg a bőröm a felvitele után,pedig abszolút nem érzékeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Pumi

2018. március 12.

Közepes minőségü, szép könnyű szérum. Azonban nekem kicsit irritálja a bőröm az alkoholtartalma amit a dobozon olvastam..Nem veszem meg ujra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

lenlilla0924

2017. október 15.

Szuper! Szuper! Szuper! Az illata fantasztikus! Csak dícsérni tudom! 6 hónap alatt nem fogyott el,elég 1 pumpálás. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.