Oriflame

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: timcsike04, az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Hidratáló nappali krém, amely természetes ragyogást nyújt, egységessé teszi a bőr megjelenését. Hatékonyan csökkenti a pigmentfoltok megjelenését és a hiperpigmentáció mértékét. 20-as fényvédő faktora véd a napsugarak okozta károsodásokkal és a bőröregedéssel szemben. Formulája természetes svéd növényi összetevők keverékét, LumiLight komplexet és a szennyeződések hatását csökkentő összetevőket tartalmaz.

Andy88

2018. október 20.

A pigmentfoltos arcbőrömre vettem ezt a krémet, reménykedve abban, hogy csökkenti megjelenésüket... hát ezen sajnos nem segített. A krém kellemes illatú, könnyű állagú, sminkalapnak is tökéletes, bár picit zsírosítja az arcom, hamarabb fényesedik a T vonalban. Amivel nagy gondom van, az az, hogy iszonyatosan csípi a szemem, ha a környékére kerül a krém. Egész nap könnyezem. Nem lett a kedvencem, de a maradékot elhasználom, és próbálkozom majd más fényvédős nappali krémekkel is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

SminkesAnyuci

2018. augusztus 13.

Akciósan rendeltem, számomra egy nyárra szánt fényvédős krémhez képest túl zsíros, nehezen eldolgozható és nehéz érzés. Kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Miaaa29

2017. december 28.

UPDATE

Elhasználtam az éjszakai krémjével együtt, de semmi extrát nem adott.

Három napja tesztelem, eddig elégedett vagyok vele.
2000 ft-ért rendeltem akciósan, eredeti ára, ha jól emlékszem 4000 ft.
Amikor felkenem, pont olyan az állaga, mint a Herbáriás napfényvédőmnek, kicsit fénylik az arcom és minimálisan ragad, de hamar beszívódik.
Lehet rá sminkelni, nekem ez lényeges szempont.
Majd még jövök vissza updatelni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

UPDATE

Elhasználtam az éjszakai krémjével együtt, de semmi extrát nem adott.

Három napja tesztelem, eddig elégedett vagyok vele.
2000 ft-ért rendeltem akciósan, eredeti ára, ha jól emlékszem 4000 ft.
Lehet rá sminkelni, nekem ez lényeges szempont.
Majd még jövök vissza updatelni :)

Lillie

2017. június 21.

Akciósan jutottam hozzá. Nagyon jó kis krém. Hidratál tényleg érzem, hogy csupa jót tesz. A napvédő győzött meg arról, hogy rendeljem meg. Az éjszakai krémjével és a hozzájuk tartozó szérumot is beszereztem. Pont a napvédő miatt gondoltam, hogy a szemkörnyékemre is jó lesz. De még kellett lepődnöm, ha szembe megy írótarosan csíp.... könnyezek tőle. Tudom, hogy nem váló oda és emiatt nem is haragszom rá. De szerintem az én koromban (28) még sokszor helyettesítjük a szemkörnyék ápolót nappali krémmel....

Update olyan műviesen átcsillog az alapozómon. Olyan mintha zsíros lenne a bőröm.... foltokat kellene csökkentenie nem átcsillogni mindenen... Most morci vagyok rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Pisum Sativum (Pea) Extract, BHT
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol