Oriflame

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lyrica, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy csodálatosan nőies, buja illat a bazsarózsa, a jázmin és a rózsabors egzotikus illatcsokrával.

Sztellaaaaa

2019. május 18.

Sajnálom hogy csak anno limitált ideig lehetett kapni, szerintem sokkal töményebb/koncentráltabb, hosszan tartóbb volt mint az eredeti 50ml-es, emlékszem pont emiatt, és persze nem utolsó sorban a semmihez nem fogható illatvilága miatt 2 üveggel is elhasználtam belőle, elsőre beleszerettem. Ha egyszer magamra fújtam egész nap lehetett érezni az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

Debko

2019. március 21.

Erős illata van. Ha befújom magam vele reggel, ennél a parfümnél még este is ugyanúgy érzem magamon/ruhámon az illatát. Eleinte nagyon furcsa ízvilágnak tartottam, még mindig nem a favoritom, de a tartóssága miatt igazán megéri. Nem fogy gyorsan, nem kell sokat fújni, mégis rendkívül tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

elfi777

2017. január 7.

Szegény nem kapott egy árva értékelést sem, pedig amikor az illat bejött, sokan megrendeltük. Végül is ugyanaz, mint a nagyobb, ez nem volt sokáig feltöltve, de akkor most bemásolom a korábbi véleményem, ez még teljesen áll:
Most akciós, úgyhogy amint megláttam, hogy borsos, és több helyen olvastam, másoknak ez már mennyire sok(k), tudtam, hogy Ő kell nekem:DD
Egyrészt, mert borsrajongó vagyok, másrészt, mert tele a hócipőm, hogy nőknek nem mernek igazán fűszeres illatokat gyártani - és most fűszer alatt a hagyományos fűszert értem, nem ilyen vanília meg habos-babos társait..
Szóval 30 ml 1200Ft, ha jól rémlik, ennyit megért vakon rendelni. És milyen jól tettem!
Első kifújáskor majdnem lefordultam a székről, tömény alkohol és valami fejbeverősen édes virág, mondom jesszus, mijez???!!!! aztán megcsapott a bors.. és ez itt az én bajom, a bors zseniális, de ez a tömény édes virág.. brrr.
Hála a jó égnek, kivételesen most jól jött, hogy a bőröm hamar ledob szinte mindent, így a szirup nagyja gyorsan elenyészett, és a bors vette át az uralmat. És ez a bors kérem.. ez mindent visz :))
Nálam az édes virág miatt csak közepes, a bors viszont csillagos ötösre emeli, így az átlag négy - és ez teljesen korrekt rá. Így akciósan bármikor venném.
Ja, és a tartósság. Hát igen, amikor hajra és a ruhámra is kerül, úgy viszonylag tartós még rajtam is, amúgy közepes.
És végre-végre-végre BORS, ahhh, mióta várok rá... kár a sok édességért, így csak 4, de újravevős, és csajok, ha már olyan pasi is rákérdez, mi ez, aki 25 éve ismer, de az sem tűnt fel neki, hogy kékesfeketéből vörös lettem.. hát akkor ez az illat tökéletesen nekem való:))
Borsra fel, már aki szereti :)

Még annyit tennék hozzá, nagyon gyorsan fogy, így nekem túlárazott, mint a többi - ezt is csak akciósan vettem és venném meg, de úgy bármikor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Borsra fel, már aki szereti :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090

Színezék. Lilás piros.