Oriflame

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csabi, Módosítva: 2013. december 5.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Power Musk Eau de Toilette egy szexi, férfias illat fűszeres, fás illatjegyekkel.

Illatkategória: fűszeres-fás

Összetevők: sasfa, pézsma, szerecsendió

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Jobman

2015. június 4.

Ez a parfüm kellemetlen szagú, inkább büdösnek mondanám. Csak egy csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

ritaszeged

2014. április 2.

Páromnak vettem, meg de azért mert úgy éreztem még magamon is szeretném ezt az illatot. Édes illat ami enyhén fűszeres fás, nem kifejezetten macsó férfias. Van benne valami frissesség és kifújás után valami szappanos illat, és valami enyhén mű (amit nem veszek rossz néven, hiszen nem egy több éves tervezés és gondosan válogatott parfümcsoda). Nagyon szeretem a páromon, nem hivalkodó, de közelről jól érezhető. Pólón és bőrön is sokáig marad, de az utóbbira egyikünk sem szívesen fúja a parfümöket maximum télen. Nekem inkább téli illat, de mivel párom nem kifejezetten használ mást nyáron mint télen (nem szereti a friss, tengeri illatokat pl) így nem kategorizálnám be ez alapján. Aki szereti az édesebb enyhén fűszeres illatokat az próbálja ki, ha az illető férfi, ha nem akkor magunkon is tesztelhetjük hátha más nőnek is bejön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane