Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: terke29, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az organikus arctisztító olaj teafa és rozmaring kivonattaltermészetes módon segíti a problémás arcbőr regenerálódását.Zsíros,pattanások kialakulására hajlamos bőrre.

Mirabylia

2019. július 3.

Ugyanúgy szeretem, mint a másik verzióját. Mindig kell itthon lennie!
Mivel más összetevőket is tartalmaz, ezért kicsit szárít. Önmagában nem javaslom, csak pattanásra, teljes arcra pedig 10perc után letörölni, majd hidratálni, különben visszaüt (beolajosodik tőle a bőr).
Nagyon jó fertőtlenítő és gyulladáscsökkentő hatása van! Hajra nem ajánlanám, inkább a tiszta olajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Ugyanúgy szeretem, mint a másik verzióját. Mindig kell itthon lennie!

Fayette

2017. szeptember 11.

Nagyon nem szeretem a teafa illatát, de jó cucc, mert tényleg segít a pattanásokon, főleg a gyulladtabb fajtán, szóval kénytelen vagyok elviselni, más teafás készítményekkel együtt, szintén ebből a családból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Emci

Korcsoport: < 18
2016. március 10.

Nagyon sokat segített a pattanásoknál!De sajna elfogyott :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. március 10.

Nagyon sokat segített a pattanásoknál!De sajna elfogyott :(

Barbbii

2016. január 19.

Nekem sokat segített ez a termék szépen leviszi a gyulladt patikat :) az illata se rossz :) egy negatívum hogy utána zsíros ott a bőr :( de ezért nemvonok le csillagot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 19.

Mogyi

2015. július 12.

Kipróbálás végett rendeltem meg, hátha segít, de nem igazán voltam vele megelégedve. Bíztam benne, hogy segít eltüntetni a pattanásokat, de csak halványított. Az illata az egész jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

BeautyByCATherine

2015. május 22.

Egész jó nagyobb pattik gyógyítására :) Igaz, nem vagyok vele egészen megelégedve, mivel nem SOS hatás. De pár nap elteltével a pattanások szépen visszahúzódnak.
Részemről nagyobb pozitívum, hogy nem szárítja a pattanásokat, hanem gyógyítja. Így a bőr nem szárad ki azon a területen és ha alapozót használunk, szépen el lehet dolgozni a nélkül, hogy kihangsúlyozná a száraz részeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

petedancsa

2015. február 22.

Kiváló pattanásokra, hamar leszárítja, kellemes az illata, én szerettem, de valamiért nem lehet már kapni, vagy nem tudom, mondjuk az ára elég húzos, de akciósan nagyon megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

emma69

2014. augusztus 5.

Régen mikor ezt használtam jól működött. Sok üvegcsét elhasználtam, de egy nagyobb kihagyás után mikor vissza akrtam térni hozzá már nem működött. Most bioboltból szeztem be olajat, az sokkal jobb mint ez már csak összetevők szempontjából is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Yellow Paca

2014. február 5.

Hát akciósan 1300-ért rendeltem, és tényleg hamar helyrehozta a begyulladt nem kinyomható ronda vörös pattanásaimat az államon. Szépen leszárította meg valahogy kinyomhatóvá tette.
Nagyon tetszik az illata!
Nagyon aggódtam hogy meddig lesz elég, mert olyan kicsi üvegcsében van, de hát csak rácseppentek egyet az ujjamra, és elég arra a pár pattanásra ami a képemen ólálkodik!
Teljes áron nem venném meg újra, ezért adok rá csak 4 csillagot, mert egyébként tényleg szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 5.

Nagyon tetszik az illata!

ppetruska21

2013. december 29.

Nagyon jó kis termék nekem 1-2 nap alatt szépen leszárította a csúnya pattanásaimat. És ára is baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Stearate