Oriflame

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az arclemosó mélyen tisztítja a bőrt, eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges zsiradékot. Hatására a bőrfelszín tisztább lesz és egészségesebbnek, mattabbnak látszik. Olajmentes formulája ideális a zsíros bőr ápolására.

Kiszerelés: 150  ml

viva885

2017. május 29.

Jól tisztítja a bőröm és nem szárítja ki hála isten, viszont olyan csoda hatással nem bír, hogy egy kicsit is tüntessen el a pattanásaimból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

DianeD

2017. február 14.

Kicsit szárít, a pattanásaimon sem segített. Az tény, hogy felfrissítette az arcom, de ezen kívül semmire sem volt jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

HAJBAREGINA

2016. május 19.

Az arcradírozó tásrsával használom, az illatukat imádom. Nagyon felfrissíti az arcbőrömet, néha kicsit szárít, a pattanásokon nem sokat segít. Ár/érték arányban teljesen kielégítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

Mjölnira

2016. március 24.

Jó kis arclemosó, hosszú keresgélés után végre találtam egy olyat, ami valóban segít az arcomon. Jó az állaga, az illatát is szeretem. Ezután mintha fellélegezne a bőröm. Most megvettem a radírozós testvérét is, egyelőre az is jónak néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Macsek12

2015. július 10.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót.Frissít,tisztít és nem hagy ragacsos érzést,Jó az illata,nem csodaszer de megérdemli az öt csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 10.

Krisztikee

2014. szeptember 4.

Frissítő hatást kelt, nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Frissítő hatást kelt, nem rossz.

jurcsak.viki

2014. szeptember 3.

Szeretem azt a friss érzést utána, tényleg felfrissítő hatású. Bár nekem elég sokáig tart lemosni, nagyon habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

csernusbrigi

2013. május 27.

Kellemes volt használni, felfrissítette bőrömet, és szépen tisztított. Különösebb dolgot a mitesszereimmel nem kezdett, de nem is erre a célra való, szóval a dolgát szerintem végzi. Viszont akinek nagyon problémás a bőre, szerintem ne ezt válassza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Dorcsek

2013. május 7.

Akkor használtam, ha eszembe jutott, vagy ha az alapozót szerettem volna lemosni. Eddig sokszor húzódott utána a bőröm, most a legutóbbi használatnál nem éreztem. Már csak nagyon kevés van benne, pár használatra való, de nem veszem újra, mert ezek az összetevők nagyon nem tetszenek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

hedgehog

2013. január 24.

Hetente többször, de nem minden nap használom. Nem vettem észre különösebb hatást, nem szárít, nem lesz "hű de jó" utána a bőröm. Inkább azt mondanám, hogy elvagyok vele, csodát nem tesz, de nem is árt. Jól esik használni mert hűsít, de valószínűleg nem veszem meg újra. A kupakját viszont nagyon nehéz lepattintani legalábbis nekem, mindig megszenvedek vele. Az összetétele viszont nem a legjobb, ezért sem venném újra. Használom hozzá a tonikot is, az nagyon szépen megtisztítja a bőröm, az utolsó kis piszkot is lemossa a bőrömről, hiába kezelem előtte bármivel mindig talál még valamit az arcomon. Azt lehet újra veszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.