Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   6 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2016. október 24.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A pattanáskezelő hatékony megoldást nyújt a pattanásokra, akár 8 órán belül. Az alkalmazott technológiának köszönhetően a pattanások kialakulásáért felelős baktériumokon fejti ki a hatását, és csökkenti a zsírképződést. Koncentrált szalicilsavat tartalmaz, amely csökkenti a pattanások megjelenését és tisztítja a bőrt.

Csipetke

2016. május 20.

Én még csak most használom először.Van egy két pattanásom azok sem vészesek.Kisebbek lettek tőle viszont úgy ki szárította körülötte a bőröm,hogy nem győztem hidratálni.Tudom ez az én hibám is mert gondolom ki mondottan a pattira kell csak kenni :) Nem egy csodaszer de enyhíti valamennyire.El tüntetni nem tünteti el még harmad napra sem,de javít rajta,Könnyű használni,méretéhez képest sokáig elég.De nem hiszem,hogy újra rendelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

RBea

2016. április 28.

Már két éve használom szükség esetén. Mindig akciósan vásárolom,úgy kb.700 ft, és hónapokig elég nekem. Nem csodaszer, valóban nem tűnteti el még másnapra sem a pattanást, se gyorsítja a folyamatot. Előnye, hogy a koncentrált szalicilsav a gél állag miatt kis területre, pontosan felvihető és ott hat, ahol szükséges. Ha "kinyomok" egy pattanást, mindig ezzel fertőtlenítem utána, és gyorsabban gyógyul. Ennél jobbat még nem találtam ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

Andismile18

2015. augusztus 7.

Én szeretem ezt a terméket, nekem tényleg segített a patiknál. Nem mondom hogy tökéletes, de nekem ez egy bevált termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

0bikbik0

2015. július 15.

Nálam úgy működött, hogy a pattanásra kenve a bőr felső rétegét agyonszárítja, és ennyi. Az egyébként is gyulladt felülteten még küzdhetek a felületszárazság miatti fájdalommal, feszüléssel (és esetleges további felülfertőzésveszéllyel). Lehet, hogy így kell hatnia, de nekem ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

Macsek12

2015. július 10.

Nekem kicsit enyhíti a pattanást de nem tűnteti el hamar és ha sima alkohólt használok hamar eltűnik ugyhogy nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 10.

xxEDITxx

2015. június 6.

Pár éve használtam, sajnos semmit nem hatott...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Pár éve használtam, sajnos semmit nem hatott...

Jenniii92

2015. február 21.

Nagyon szeretem. Ahhoz képest, hogy Oriflames nagyon jól teszi a dolgát. Már az első használat után kisebbíti, szárítja a pattanást. Egyetlen negatívuma, hogy olykor-olykor eléggé csíp.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

muffin93

2014. július 31.

Nekem is csak a piciken szokott segíteni, de azokat nagyon gyorsan eltünteti. Kár, hogy kis kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

sarah1998

2014. július 31.

Nekem ez csodaszer. Igaz kicsi kiszerelés, de nekem néha alakul ki csak egy-kettő nagyobb pattanás amire használom és két nap után csodálatosan kiszárítja és eltünteti. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 31.

bdori

2014. március 27.

Nekem a kezdetleges,gyulladt pattanásokon nem szokott segíteni,de a kicsiken igen. Este felkenem,reggelre már leszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Betaine
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.