Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szöszike, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Puressence by Ecobeauty Eau de Toilette egy igazán természetes illat. A bazsalikom, a narancsvirág, az ilang-ilang és a vetiver teszi érzékivé és harmonikussá. Egy kifinomult eszencia. 50  ml

Bubucim

2017. május 14.

Gondoltam, beszerzek egy igazán nyári frissítő, citrusos illatot. Hát kaptam én... WC-frissítőt. Ennél nagyobb pénzkidobást régen csináltam már. Egy év múlva elővettem, és még fújni sem lehetett. -10*-ot érdemel!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

ALettah

2016. február 9.

Sajnos én is a negatív véleményekhez kell csatlakozzak, anno kipróbáltam termékbemutatón, és alig vártam, hogy otthon lemossam magamról. Rajtam bazsalikom illata volt, ami alapból nem kellemetlen, de azért nem parfümnek használnám. A barátom megszagolt, és azt mondta: Húúú de jó pizza szagod van :) Hát ez nem az a reakció, amit szeretnék a pasiktól.
Kár érte, mert szerettem volna egy természetes, eco illatot, és az üveg is tetszetős a fagolyó kupakkal, de sajnos az illat egy no-no-no. Mit illat, nevezzük annak, ami: SZAG. Nagyon nem.
Úgy látom, azóta ki is vonták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Úgy látom, azóta ki is vonták.

laracroft

2015. január 10.

Fejfájdító, borzalmas, rettenetes mű-természetszag. Nem hogy olyan, mint a szúnyogspray, hanem annak az "illata" meghússzorozva...legalább tartóssága és hatókörre ötös, de ennyiből egy bűzbombát is magamra robbanthatok, annak is körbeleng a szaga egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

gonczio

2014. augusztus 16.

FÚJJ!! BORZASZTÓÓÓ , maximális pénzkidobásnak tartom :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

FÚJJ!! BORZASZTÓÓÓ , maximális pénzkidobásnak tartom :/

Bnemrita

2014. augusztus 4.

Juj, nagyon nem. Egyszer volt ilyenem, én hülye megvettem, kb. 1,5 éve, kemény forintokért. Eko, vagy nem, nekem tényleg olyan természetközelinek tűnik, de olyan komposztált természetközelinek. Tovább is adtam egy "nagy magyar ökoanyunak" (aki amúgy a barátném, tehát szeretem), neki bejött, de szerintem csak azért, mert a leírásban benne volt a szó: újrahasznosítás. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Arian87

2014. február 22.

Szerintem borzalmas. Az Oriflame legrosszabb illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Szerintem borzalmas. Az Oriflame legrosszabb illata.

valakiii

2014. február 22.

hat ennek valami borzalmas "illata van"..nem az en vilagom..kuka:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 22.

hat ennek valami borzalmas "illata van"..nem az en vilagom..kuka:/

margoca24

2014. január 23.

Sok a negatív megjegyzés valóban, nem is azért adok neki 5 csillagot,hogy a pozícióját javítsam, hanem mert nekem nagyon bejött, imádom ha érzem magamon is az illatot. Amúgy parfüm értékelés olvasásnál vigyázat, mindenkin bőrén másképpen viselkedik az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

fiorentina914

2013. november 25.

Úgy rendeltem meg a katalógusból, hogy előtte nem éreztem sehol az illatát. Úgyhogy nem tudtam mire számítsak. De meglepődtem, mert nem épp ilyenre számítottam. De szerintem kellemes illat. Aki nem szereti az ilang-ilangot annak biztos nem is tetszik. De mivel én szeretem nekem nagyon tetszik. Olyan más illat, nagyon különleges. Az üvege gyönyörű. És ami a legjobb benne, hogy újrahasznosított dolgokból készült. Mivel mindenkinek más az ízlése, másat szeret, épp ezért olyan nehéz itt pontozni a parfümöt. Én is annak ellenére rendeltem meg, hogy olvastam itt a kritikákat. Ebből nem lehet kiindulni. Ez egy nagyon természetes, mégis különleges illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

adrica

2013. november 24.

Nekem feltünt, hogy nagyon ritkán kap egy parfüm ennyi nőtől ennyi sok negatív kritikát. Hát tőlem sem tud pozitívat kapni. Ez a fúj, ezt ne érzés kapott el mindig amikor elég volt az újságból kipróbálni, és már szaladtam is, hogy lemossam. Hogy futhat bele egy Oriflame egy ilyen parfümbe? Nem tudom, de inkább hozná vissza a Believe-t vagy a Feya-t ahelyett, hogy ilyenekkel foglalja a helyet. A katalógusba és a raktárakba inkább ezeket rakja bele, ezt a borzalmat meg olyan gyorsan vigye ki, ahogy a többit kivitte. Volna hely más sok sokkal jobb parfümöknek. Kettőt már fel is soroltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.