Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bianka002, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2016. augusztus 21.

Lelőhely:   tanácsadónők

egetoerika

2017. március 28.

Nem értem... Valakinek ez nem jön be? Ha különleges, nem felejthető, határozott mégis gyengéd, nőies illatot akarok magamon érezni ezt választom. Mivel nem kapható már, nem használom minden nap. Szeretem a kontraszt okozta megdöbbentő dolgokat, ezért sima farmer-póló szetthez is használom. Ebben is szabad vagyok, nem tartom be a mások által kreált szabályokat. Erre biztatok mindenkit! A farmer lazaságot sugall, ám ha a parfüm hatósugarába lép valaki, megérzi a határozott nőiességet. Imádom a rózsa melegségét és bájosságát néhol karcoló borsosságot. Rajtam jól működik ez a két szélsőség. És határozottan tartós. Venném ha lenne...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 28.

MissQuen

2016. december 27.

Kissé csalódtam ebben a parfümben. Az üveg nyakát szagolva nagyon tetszett a fennséges illata, viszont, amikor magamra fújtam.
Valahogy nem volt már olyan illata a bőrömön, mint az üvegen. Nem rossz illat, viszont tartóssága egy nagy 0 !!!!! Én még ilyen gyenge tartósságú parfümmel még nem találkoztam, pedig már egy ideje parfüm használó vagyok és sokféle parfümöt meg edt-is kipróbáltam már, de ez! Tényleg annyi ideig sem tart mint a hagyományos edt-k. Sokkal, de sokkal többet vártam tőle, és az üvegben jobb az illata. Abszolút csalódás, főként a tartósággát illetően! Egy ilyen szép parfümnek egész nap kellene tartani, nem 10 percig. Az üvege szép ezért 1 *

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

Piri11

2016. május 5.

Kedves Adrica! Amennyiben még megvan én vevő lennék rá :) Elérhetőséget találsz a termékeimnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 5.

vanillacaramella.sweet

2015. október 25.

Ez egy nagyon jó illat, nem öreges. Sokféle rózsa, kis poros beütéssel rajtam. Szép az üveve is, színe is. Jó kompozíció, tartós is. Mintha valami luxus rózsakertben sétálnék. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

gelus

2015. július 14.

Nagyon finom, mély édes rózsa. Abszolút őszi, téli illat és leszáradás után valami mennyei :) ŰÖrülök, hogy sikerült még hozzá jutnom, mert számomra nagyon kedves illat lett. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 14.

madaka

2014. január 12.

Nemrégiben vettem,de igazi csalódás! Tartóssága nulla, erőteljes borsos illat. A finom rózsa illat csak bujkálva érződik! Többé nem venném meg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 12.

hdaranyi

2013. december 28.

Nekem nagyon tetszik nagyon jó,de 1-2 használat után valami oknál fogva elkezdett irritálni valami benne,de hogy mi nem tudom!:(Azért nem húzom le mert szuper kellemes,finom illat,egyedül a tartóssága rajtam nem az igazi ezért 1 csillagot lekarmizsálok!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

elinor666

2013. szeptember 17.

Rajtam nagyon tartós illat! És szerintem pont a bors teszi egyedivé. Nem az az erőteljes "csak rózsa" illat, hanem van benne valami pikantéria. Véleményem szerint nagyon nőies, különleges illat, én biztos nem a hétköznapokra fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

adrica

2013. szeptember 7.

Ma kaptam meg. Az alábbi leírások alapján szerettem bele, de kicsit csalódott vagyok. Egyáltalán nem tartós, szinte csak a magánszférán belül érződik. Hamar el fog fogyni így. Az illat maga kellemes, kicsit öblítős, tisztaság érzése leng körül, de én bizony kiérzem a borst. Talán ettől nem is annyira ártatlan, ettől nőcis. Az üvege nagyon hasonlít a Power Womenre. Munkába, nappali viseletnek ajánlom 35 felettieknek. A borsossága miatt és a gyenge tartóssága miatt nem venném meg mégegyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Jinx

2013. augusztus 23.

Nekem van egy felesleges bontatlan, fóliás darabom, amit most árverésre bocsátanék. Mivel igazi ritkaságnak számít ez a parfüm és katalógusban nem is lesz kapható, csak a tanácsadónők rendelhetnek max. pár darabot, eredeti ára pedig 9999 Ft, ezért úgy gondoltam, hogy ha szeretnéd akkor írj priviben, hogy mennyit szánnál rá. A legmagasabb ajánlat nyer. Email: jinx@citromail.hu.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol, Citral