Oriflame

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Málni, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2021. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők

Pézsma, grapefruit, viola

Én elég borsszagúnak érzem, úgyh biztos az is van benne...

Oriflame S8 Edt
Ár: 12.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

pacsalia

2019. május 11.

Imádom a páromon szaglászni!!!! Nagyon finom, nekem furcsamód fahéj is érezhető benne :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Sebi

2017. augusztus 5.

Feleségemnek ez a kedvenc férfi illata, ezért már nagyon rég használom. Persze azért én is szeretem, de engem annyira azért nem érint meg. Pont most szüntették be, már nem lehet kapni, így 2 üveggel sikerült az utolsó pillanatban megvásárolni. Nagyon kell rá vigyáznom, mivel többet nem lehet kapni és a tartóssága nagyon-nagyon rossz, van, hogy 30 perc után már alig érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 5.

lizzyke

2016. június 14.

Nagyon kellemes,friss illat. Aqua di -Gio-ra hasonlít - nekem. Az ára horror, ezért a 4 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 14.

Habchók

2013. február 8.

furcsa illata van, 30ml kiszerelésben volt, alig vártam hogy elfogyjon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

furcsa illata van, 30ml kiszerelésben volt, alig vártam hogy elfogyjon

Laci

2012. augusztus 4.

Olyan gyorsan elillan, sitty és sutty már nem is érzem. Pedig nagyon is kellemes lenne, ha illata sokáig velem lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

bandita

2012. május 26.

Ez a Termék annyira tetszett már teszt közben is, hogy eldöntöttem, nő létemre magam is teszek egy próbát. Megveszem a páromnak, aztán lopok belőle, mivel a teszter illata kifejezetten erősítette bennem a férfias énem kalandvágyát, az életérzést, ahogy megyek az én kis utamon és ajtók nyílnak meg előttem és azokon belépve gyakran önmagammal találkozom szembe. Félelmetes, hogy egy-egy ilyen illatot magadra fújsz aztán a lelkedbe szívod és egyszer csak ott állsz, a magad valóságában és a szívedben lüktet a világ minden rezdülése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 26.

Bibi

2012. május 19.

Jó kis parfüm, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Jó kis parfüm, szeretem.

Málni

2012. május 18.

Jómi?:D Viccet félretéve tényleg erős borsszagot érzek a kifújásakor, ami később azért lájtosabb lesz, tavasszal v nyáron ajánlatos a használata, friss és citrusos, Ck One-hoz hasonlítanám, bár annak azért sokkal jobb az illata:) Tartósságát illetően kb. 2 órát bír ki a bőrön...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Linalool

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.