Oriflame

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: csabi, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

Karakteres, modern, érzéki illat, amelyet a cédrusfa és az édes mandula aromája tesz izgalmassá. 8 jellegzetes összetevője között megtalálható a bergamott, az édesgyökér és a pézsma.

Oriflame S8 Night 50 ml
Ár: 1800 Ft (+ postaköltség) , Eladó: ZiMe
Állapot: kb. 22-25 ml hiányzik a termékből, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postán küldöm, vagy személyes átvétel lehetséges

Angyalka94

2019. július 15.

Imádom ezt az illatot. Egyik ismerősöm kedvence és egyszerűen tényleg azt kell mondanom hogy egy nagyon karakteres jó illat. Ezzel nem lehet mellényúlni szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

nyuszo

2019. június 23.

Tényleg nem rossz, főleg ahhoz képest, hogy oriflame-es!
De azt azért nem mondanám, hogy nincs nála jobb férfi illat....
Sajnos, nem érzem sem a velúrbőrt, sem a pralinét, pedig nagyon szerettem volna....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 23.

Tényleg nem rossz, főleg ahhoz képest, hogy oriflame-es!
De azt azért nem mondanám, hogy nincs nála jobb férfi illat....

hógolyó

2017. augusztus 24.

Ez az illat a Nagy Vadászé! Fergetegesen férfias. Ellenálhatatlanul csábító. Lányok vigyázzatok azzal aki ezt viseli!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Sarene

2017. április 3.

Markáns illatú, de nem fullasztó.Tartós az illata egy EDT-hez képest. Akciósan pláne megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Timi12

2016. február 20.

Imádom ezt az illatot! A párom ezt használja... Kell ennél több? ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Imádom ezt az illatot! A párom ezt használja... Kell ennél több? ;)

orsi22

2016. február 11.

Ez a parfüm maga a tökéletesség. Ha valaha lesz barátom csak ilyet akarok érezni rajta :D Elsőnek osztálytársamon éreztem, egyből megszerettem ezt az illatot. Egyszerűen megköveteli, hogy a közelében legyek és érezzem még-még még többet :D:D ! 👌😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 11.

xxEDITxx

2015. június 5.

A Párom kedvenc illata, és nekem is az egyik kedvenc férfi illatommá vált. Beindító, vonzó, kellemesen erős illata van, imádom! :D és szerintem szuper tartós is, amikor hazajön a munkából még akk is érzem rajta :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Ella@34

2014. december 23.

Ez a parfüm egyértelműen afrodiziákum..A párom illata már régóta,ha megérzem rajta,rá kell hogy másszak..:) Nem illatoltam még feromonos parfümöt,de hatását tekintve felér vele..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 23.

mhajni90

2014. május 15.

Ezt szeretem érezni legjobban a szerelmemen, nagyon passzol hozzá, szóval csillagos ötös:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Ferita

2014. március 20.

Ez az egyetlen Oriflame parfüm amit rendszeresen megrendelek a férjemnek.Mindketten szeretjük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral