Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2011. december 15.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Az Oriflame Silk Beauty-Orchideakivonattal termékcsalád dezodora.

Kiszerelés: 50 ml

carolinett33

2018. január 31.

semleges az illata, a hatása nagyon kevés, ragad, befogja a ruhákat, sokáig érzem a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

bubilany

2017. november 22.

Kellemes az illata és viszonylag tartósnak is mondanám, de ez a "24 órás izzadásgátlás" mondat szerintem kicsit elhamarkodott volt! :D talán 1-2 órág bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

FerJuci

2017. március 27.

Pozitívumok:
-kellemes illat, ami viszonylag sokáig megmarad
-könnyű használat, hamar megszárad, más golyós dezodorral ellentétben
Nagyjából ennyi. Sajnos az izzadásgátló rész elmarad, szinte az első forró helyzetben megadja magát. Mindegy, azért elhasználom, node...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Pozitívumok:
-kellemes illat, ami viszonylag sokáig megmarad
-könnyű használat, hamar megszárad, más golyós dezodorral ellentétben

zdoreebaba

2016. március 25.

Anyukám kedvence volt. Egy időben nagyon szerette használni, de most már újabbra váltott. Én a kézkrémét szerettem, de mostanában nem látom katalógusban. A dezodor illatát én nagyon nem szerettem meg, túl sok, túl virágos, púderes illata van.
A dezodor tartós, jó illatot kölcsönöz a hónaljnak. Nem hagy foltot a ruhán és sokáig eláll. Az ára is kedvező volt, úgyhogy megérte megvenni. Két csillagot fogok levonni, mert anya elmondása szerint elég nehezen száradt meg és ragacsos érzetet hagyott maga után. Egy átlagos kis termék, amit néha-néha jó használni, de mégsem a legjobb golyós dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

JudithBeauty

2015. október 6.

Ugyanaz a "Silk" illat érezhető benne, mint a testápoló krémben, és a hatása is egészen jó, bár a 30-40 C fokos hőség azért kifog rajta. Kicsit púderes, virágos illat, nagyon kellemes. Foltokat szerencsére nem hagy a ruhán, de nehezen szárad. 4 csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

fannc22

2015. július 21.

Nekem nem tetszik nagyon az illata és nekem nem nagyon ér semmit. Édesanyám erre esküszik, de én nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

0bikbik0

2015. július 10.

Az illata nekem is bejön, de ennyi. Fehér réteget hagy a bőrömön (a ruhákon is), nem vettem észre, hogy izzadtsággátolna. Klimatizált irodában dolgozom a legnagyobb melegben is, tehát nem állítottam erőteljes kihívás elé, de így sem teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 10.

vivicsibe1

2015. július 9.

Nagyon finom kellemes illata van,viszont nem teljesít valami fényesen.Kicsit nehezen is szívódik be,hogyha valami komolyabb útra indulok inkább más terméket veszek le a polcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

HN15

2015. február 21.

Az illata nagyon tetszik,olyan tiszta és könnyed,de újra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

Az illata nagyon tetszik,olyan tiszta és könnyed,de újra nem veszem.

Nyusza

2015. február 2.

Szerettem is meg nem is. Szerettem azért, mert finom illata volt, nem száradt be, jó volt a csomagolása és könnyű kiszerelése, megfelelő ára. Akkor használtam, mikor még a nagyon régi csomagolása volt, Anyukám hozta nekem mindig az Oriflame-ből és ő használja a mai napig, érzékeny bőrű. Neki bejött nekem nem annyira. Elmegy kategória.
Nem szerettem mert hiába kentem keveset, rám száradt.... eddig egyetlen dezodor sem száradt a bőrömre! S hamar átizzadtam. Kicsit gyengécske ha erőpróbára kell vinni, néhány ruhadarabomon foltot hagyott, igaz mosáskor az mindig kijött.
Pedig az illata finom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Pedig az illata finom!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Silk Amino Acids

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.