Oriflame

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. április 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Krémes állagú szappan, amely hatékonyan tisztítja és puhítja a bőrt. Hidratáló selyemproteint, orchidea-kivonatot és hozzáadott talkumot tartalmaz. Formulája gazdag habot képez, érzéki az illata.

Kiszerelés: 100 g

Piri11

2015. augusztus 9.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Tényleg nagyon finom illata és krémes habja van. Szerintem minden "egyszerű" szappan szárít egy kicsit (vagy jobban), bár én ennek ellenére szappan párti vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

fdorottya

2015. június 24.

Nagyon szárít, de az illata mindent kárpótol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Nagyon szárít, de az illata mindent kárpótol!

xxEDITxx

2015. június 6.

Kellemes illata van, kicsit talán tényleg szárít, de nagyon kicsit. Én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

trisztan

2015. február 12.

Finoman nőies illatú, krémes, kicsit mintha szárítana, viszont ez is "folyós" lesz, amit nem szeretek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 12.

szalmonik

2013. december 27.

Az illatát nagyon szerettem. Ajándékba kaptam, az egyik kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 27.

Az illatát nagyon szerettem. Ajándékba kaptam, az egyik kedvencem lett.

Cipriana

2013. november 6.

Finom, visszafogott illatú, selymes, lágy a habja, öröm használni, de kicsit sajnos szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

whyteangel

2013. szeptember 7.

Akciósan gyorsan kettőt rendeltem ebből, mert sokan írtátok, hogy jó. Nagyon szeretem az illatát, és tetszett a formája is, nem hagyományos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

nikolett93

2013. augusztus 17.

Nagyon jó az illata és a használata után puha lesz a bőr :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Nagyon jó az illata és a használata után puha lesz a bőr :)

malilalum94

2013. május 6.

Az illata nagyon tetszik, én egész sokáig érzem még a bőrömön:)
Nem irritál,szárítani se szárítja annyira a bőrömet ,mint más szappanok.Meg vagyok vele elégedve:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Az illata nagyon tetszik, én egész sokáig érzem még a bőrömön:)

pinkcseresznye2030

2012. július 27.

Ajándékba kaptam. Eleinte csak Anyukám használta, de Ő is csak az arcát mosta vele. Aztán "rávett", hogy próbáljam ki. Nagyon jó illata van, és jól habzik is. Szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk