Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. október 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

csillamunikornishercegno2003

2016. július 21.

A frosty purple árnyalat büszke tulajdonosa vagyok. Amikor először megláttam az aplikátorát, azt hittem, hogy lemaradt az a szőrös bigyusz, aztán rájöttem, hogy nem, ennek ilyennek kell lennie. Egyszerűen imádom. Jó illatú, jó az íze is (nem, nem nyalogatom) és a csillogása valami gyönyörű. Ünnepi sminkhez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 21.

MayaBaba

2013. október 5.

Nekem is a Sheer Pink árnyalat van meg. Nagyon szépen csillog, de én intenzívebb színt vártam, alig van színe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 5.

muffin93

2013. szeptember 28.

Első használatra beleszerettem. Bár én nem vagyok oda az applikátorért, meg lehet szokni. Nagyon olcsó, tartós, szépek a színek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

fiorentina914

2013. május 6.

Imádom! A Sheer Pink árnyalata van meg. A számon nem tűnik rózsaszínnek, szép, visszafogott csillogást ad az ajkaknak. Az állaga jó, nem ragad. Az aplikátor is rendben van. Szerintem nagyon jó szájfény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

ribizli

2013. január 20.

Nagyon szépen csillog, nem ragad és nem is tartós, de sebaj, imádom újra kenegetni, és a gumis applikátorával is megbarátkoztam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Blame

2013. január 19.

A Frosty Purple tulajdonosa vagyok. :D Nem rossz szájfény, szép visszafogott a színe. Az aplikátora eleinte furcsa volt, de könnyen hozzá lehet szokni. Kitűnően mutat az ezüst szemceruzájával párosítva. :) Ketten együtt egy szép szolid ünnepi sminket alkotnak. Bár míg az ezüst színű szemceruzáját simán hordom hétköznap is a szájfényt inkább meghagyom csak alkalmakra. Túl csillámos, meg őszintén szólva nem túl tartós egy hétköznapi viselethez. Elég ha eszek pár harapás és oda van. Viszont mikor először használtam karácsony előtt, teljesen karácsonyi hangulatom lett tőle.^^

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

pmarcsi

2012. december 7.

Ez az egyik legjobb szájfényem!! Tartós, szerintem az íze is jó ( na nem mintha ditekt nyalogatnám). Az aplikátora gumis, ezáltal nagyon jó vele dolgozni!! Szupiiii

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Sűrűség szabályozó segédanyag.