Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. április 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mirabylia

2019. július 3.

Régen sokat használtuk. Nem a legtökéletesebb, mert eléggé kevés benne a teafa. Viszont praktikus. Azóta az újabb, üveges verziókat használjuk, illetve a tömény teafa olajat. A kis flakonokat viszont újrahasználjuk, mert praktikus. (Csak a fejet nagyon alaposan ki kell mindig mosni, ami egy kicsit macera, de inkább ujjbegyről szoktuk felvinni a terméket.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

starlight

2019. május 16.

2011: Patikra és kisebb sebekre szuper, tényleg hat, a legjobb amit valaha próbáltam.

Udate: Ezt a terméket tobb, mint 10 évig hasznàltam rendszeresen, ezalatt az ido alatt alapdarab volt nàlam és jopàrat elhsznàltam. A pattanàsok helyének fertotlenitésében sokat segitett és gyorsabban is gyogyultak a patik. Foleg éjszakàra hasznàltam és màsnapra lehuzta a gyulladàst. Az àra is rendben volt és nekem sokàig elég volt egy-egy darab. Az egyetlen negativuma az volt, hogy a vége felé maceràs volt kinyerni a folyadékot belole. Tavaly ujra akartam rendelni, de kiderult, hogy màr nem gyàrtjàk, igy elkezdtem keresni az utodjàt. Azota a dr. Organic teafàs ecsetelojét hasznàlom és teljesen elégedett vagyok vele, a hatàsa nekem kb. ugyanaz viszont annàl nincs probléma az adagolàssal. Ettol fuggetlenul megy az 5 csillag az Oriflame termékének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Kise

2016. július 15.

Nem sok mindent ér. Alig jön belőle a folyadék, és nem igazán használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

Nem sok mindent ér. Alig jön belőle a folyadék, és nem igazán használ.

szandymakeup

2013. július 21.

Én nagyon imádom ... pont a napokban kurkásztam elő de megromlott mert ragacsos volt tőle az arcom :((( De az elején nagyon jól szárított kiskamasz koromban kaptam a kezdődő pattanásaimra tökéletesen leszárította őket :) ( mindig könnyeztem tőle amikor a szemem alatt , szemem közelébe lett bekenve az arcom XDD)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 21.

d.krisztina

2013. március 21.

Na,ezt én nem szeretem. Az új kék S.O.S-t meg sem közelíti. Sok van benne,ez tény. De... Nekem nem zárt rendesen a kupakja,magától is fogyott a párolgás miatt. Amikor elkezdtem jobban rácsavarni,akkor berepedezett körbe az a fehér ami a szivacsot vagy mit fogja...Innentől szinte kuka volt. :( A hatása meg... van ennél jobb is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

kriszti.07

2012. december 30.

Ezt is de utáltam, a tipikusan nesze semmi fogd meg jól...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Ezt is de utáltam, a tipikusan nesze semmi fogd meg jól...

GossipGirl

2012. december 6.

Jójó, tényleg jó. :D Szárít és még olcsó is. Csak szerintem elég kicsi a kiszerelése. De amúgy tényleg bejött, tesóm le is nyúlta tőlem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 6.

eddina

2012. november 24.

Nekem nem igazán vált be, a teafaolaj langyos vízbe csepegtetve sokkal-sokkal hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 24.

dorcus89

2012. november 24.

Az árát mindenképpen megéri mert nagyon sokáig elég, nekem évek óta megvan. Igaz a teteje nem zár rendesen ezért óvatosabban kell használni, de használható ez a lényeg. Én szeretem az illatát is és a pattanásaimnak is jót tesz, de egyszeri használat nem fog csodát tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

karakumsivatag

2012. augusztus 25.

Azért nem szerettem, mert irtó sokára fogy ki a flakon. A tetején viszont közben gyűlik a kosz, amit az ember a használata közben az arcáról ledörzsöl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.