Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. június 24.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Friss, könnyű, romantikus illat a Tenderly EdT illatával. Viselőjét a mandarinvirág, a magnólia és a vanília csodás illatkompozíciójával teszi egyedivé. Az élet különleges pillanataira ajánljuk.

alexa206

2017. március 17.

Illatra jó de nem olyan tartós . ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Illatra jó de nem olyan tartós . ..

zdoreebaba

2016. november 3.

Valahol már biztosan éreztem ezt az illatot. A parfümjét még sosem használtam. Ezt a testpermetet / dezodoráló spray-t is nagymamámtól kaptam ajándékba. A mai napon kezdtem el használni és tetszik az illata. Igazi gyengéd, virágos, romantikus, anyukás illat (pedig én még nem vagyok anya).
Nem tudom miért, de megszerettem. Azt nem tudom, hogy fogom-e folyamatosan használni, majd még meglátom. Ha nem, akkor anyukám fogja kinyomkodni. Én ezt annyira nem is dezodoráló spray-nek, hanem permetnek használnám, mert befújtam vele a hónaljamat és csak ragadok tőle, viszont ruhára, vagy simán a testre beválik. Tartósnak is mondható. Egy kis táskában pedig simán elfér, így bárhol és bármikor lehet frissíteni az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol