Oriflame

Ár:   1759 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: danyadi77, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. július 9.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   tanácsadónők

Kifinomult hatást nyújtó, tartós, vízálló stiftes szemhéjárnyaló. Praktikus, visszacsavarható kivitel. Ideális kontúrozáshoz és árnyaláshoz. Puha, krémes textúrája könnyen tapad a szemhéjra, száradás után intenzív színt nyújt. Hatását akár 24 órán át is megtarthatja.

Ár: 1000 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Cegléd, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

zonga

2020. október 30.

Én nem szeretem. Nem a termékkel van a baj, de nekem túl csillámos, nem áll jól. Az iced sand árnyalat van meg, kb. csak a csillámlás látszik. Lehet, hogy más színben jobban tetszene. A por állagú szemhéjárnyalókat jobban szeretem. Egyébként jól kenhető, könnyű használni, jól tárolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 30.

minimancs

2020. október 5.

Nagyon elégedett vagyok, krémes felkenéskor, de megszárad és egész nap a helyén marad. Könnyű használhatóság, tartósság és a nagy meglepetés, hogy estére sem ül bele a szemhéj redőibe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 5.

HNReni

2020. augusztus 6.

Nagyon szép színekben kapható. Könnyű a felvitele. Tartós és nem ül bele a redőkbe. Biztos újra fogom venni, ha még kapható lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Bonnieoo7

2020. július 25.

Gyönyörű diszkrét színekben, könnyen kezelhető, a munkafolyamatot is leegyszerűsíti. Aki nem lát közelre jól - számára is megoldást nyújthat (ugyanis nem igényel pontosságot). 3 színben vásároltam meg, de legközelebb rendelek mindkettőnknek sötétebb árnyalatokat is. Anyukám is szereti, pedig nagyon válogatós. Akciósan nagyon megéri, de ez teljes áron sem pénzkidobás. Nem halmozódik fel a redőkben, rendkívül tartós. Könnyű, kellemes viselet nyáron is, nem ragad, nem nehezíti el a szemhéj finom bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

niki

2020. július 1.

Nekem pozitív csalódás volt ez a termék! Nem vártam tőle sokat, de végül nagyon megszerettem. Két barnás árnyalatom van, nagyszerűen tudok velük árnyékolni. Alap nélkül is egész nap tart, nem csíkozódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

poczeandrea

2020. július 1.

Kb 3 használatra volt elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Kb 3 használatra volt elég.

Betti21

2019. október 29.

Előszőr csak az iced sand árnyalatot vettem, abból már a harmadikat fogyasztom és most az új árnyalatokból bővítettem. Nagyon szép színek, gyögyházasak, de nem túl fényesek így a napszakban bármikor használható. Nagyon nagyon tartósak, ezért szeretem az oriflame termékeket mert este is olyan mint reggel amikor felkentem, ez nagyon kellemes meglepetés. Akciós áron szoktam, venni akkor több darabot. Egy baja van, hogy gyorsan fogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

Eszterke2010

2019. szeptember 4.

Nagyon szuper termék, a legjobb krémes szemhéjpúder amit valaha használtam! Nem ül be a ráncokba, egész nap ugyanolyan szép marad, mint reggel volt.
Nem feltűnő, kellemesen csillog, nekem az Iced sand árnyalat van meg, ami egy aranyos csillogású szín (nem sárga), imádom. Nagyon tudom ajánlani azoknak, aki reggel gyorsan szeretnének egy diszkrét sminket készíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

elvanui

2019. január 30.

Peacock Nacre árnyalata a kedvencem volt, táskába dobálós darabként, frissítésre használtam napközben. Nagyon sokszor vettem újra. Nem kenődött, nem gyűrődött össze. Szuper állag, álomszép szín, azóta se találtam ilyet:(. Sajnos mostanában nem látom. Vajon van még?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

ALettah

2018. november 14.

Update: az Iced Sand annyira bejött, hogy megrendeltem a Charcoal Dusk és a Mauve Lava árnyalatot is, így már egy kivételével az egész palettát próbáltam. Továbbra is nagyon szeretem őket!
Három árnyalatot próbáltam: Mauve Lava, Arctic Silver és Iced Sand. Nekem nagyon tetszik, pont ilyen hozzám hasonló kétbalkezeseknek való villámgyors szemsmink készítéshez. Picit csillámos, nem folyik, nem kenődik el, nagyon könnyen és szépen lehet eloszlatni.
Pigmentáltságban van ennél erősebb, de nekem pont elég ennyi.
Nem hiszem, hogy valaha is el fog fogyni, de ha igen, újravenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Pigmentáltságban van ennél erősebb, de nekem pont elég ennyi.
Nem hiszem, hogy valaha is el fog fogyni, de ha igen, újravenném :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.