Oriflame

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabria, Módosítva: 2019. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Segít a körömlakkozott körmön található foltok, egyenetlenségek, repedezések megjelenésének javításában. Hatására ismét sima lesz a lakkozott felület. A készítmény új életre kelti a körömlakkot, visszaadja annak fényét.

Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Ferric Ferrocyanide, CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)