Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leba, Módosítva: 2015. március 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tökéletesen matt hatást nyújtó fedőlakk. Már egy rétegben is mattá varázsolja az eredetileg fényes lakkhatást. Vigye fel a köröm teljes felületére vagy az igény szerint kiválasztott területre a kontrasztos hatásért.

Julus92

2019. augusztus 10.

Mai napig nagyon szeretem. Gyorsan szárad, szépen mattít bármilyen lakkot. Persze pár nap után kifényesedik, de szerintem ez más matt lakkról is elmondható. Csillámos lakkra kenve valami elképesztően szép hatása van, egy idő után szinte mindig így használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

QueenOfDisaster

2019. január 19.

Nagyon szeretem, viszont vigyázni kell vele, mert vastagabb rétegben nem nagyon szárad meg. Kitapasztaltam már, hogy mennyire kell vékony réteg belőle és így nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

bellabloom

2018. október 29.

Még akkor vettem belőle, mikor először katalógusban megjelent. Azóta is keresem ezt a csodát, de sehol semmi :( Remélem, visszahozzák még, mert nagyszerűen szárad és igazi matt hatást eredményez!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Lilluska

2018. március 24.

Lehet én vagyok béna, de egyszerűen nem szárad meg, még több óra elteltével is ha hozzáérek, elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Katsura

2017. május 7.

Nekem nem szárad meg... borzalmas és idegesítől. Ha picit is véletlenül hozzáérek valamihez elkenődik. Pénzkidobás. Nem is tart sokat körmön...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Redzs

2016. augusztus 16.

Imádom. Egyszerűen szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Imádom. Egyszerűen szuper.

Ariel001

2016. augusztus 2.

A márka színes the one lakkjaival is nagyon elégedett vagyok, így mertem erre is beruházni, nem kellett csalódnom! Gyorsan szárad, bármilyen lakkot szépen mattít, tartós. Vékony rétegben kell használni ahogy én tapasztaltam, ha vastagabb réteget tettem a színes lakkra kicsit "összerántotta" azt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

pambeesly

2016. augusztus 1.

a legjobb matt fedőlakk, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

a legjobb matt fedőlakk, amit eddig próbáltam.

Edith

2016. március 30.

Én Essence márkájú zselé hatású lakkon használom főleg, amit szépen be is mattít. Elég egy réteg és gyorsan szárad. 2 nap után azonban a köröm végén elkezd kopni és ott már az eredeti körömlakk csillogása kitűnik. Összességében ez a legjobb ilyen lak, amivel találkoztam a pici hibája ellenére is. Előny, hogy szerintem elég nagy a kiszerelése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

laracroft

2016. március 13.

Én zselé fölé szoktam néha használni, és nagyon bevált. Jó az ecsete, gyorsan szárad, szépen mattít és meglepően tartós! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)