Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2015. június 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Könnyű textúrájú, folyékony állagú alapozó, amely közepes és magas fedést nyújt. Anti-Shine Technológiája szabályozza az arcbőr fényesedését.
20-as fényvédő faktort tartalmaz. Nem ül meg a ráncok redőiben, nem fakul.

5 árnyalatban érhető el: Porcelain, Fair Nude, Light Ivory, Warm Beige, Natural Beige.

Ár: 1500 , Eladó: lolagirl13
Állapot: Új, Helyszín: Cegléd, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/csomagautomata

Bttmlnd

2020. június 19.

Nagyon jó alapozó, nagyon jó a fedesé és tartós is. Az én bőrömre nehéz tökéletes színt találni de a 20-as árnyalat napozás után tökéletes volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

KaradyAnn

2019. augusztus 5.

Nagyon jól passzol a színe. Könnyed állagú, jól eldolgozható és enyhén mattító. Viszont nagyon fog, ha csak picit is az arcomhoz érek tiszta alapozós lesz az ujjbegyem. Ez munka közben kicsit zavaró :DD De nem okozott pattanásokat, így összességében ha meg tudom állni, hogy az arcomat babráljam, akkor hétköznapokra megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Pankanyuszi

2019. március 19.

Nekem is tökéletes bejött.
Nyáron kezdtem el használni, hogy ne csillogjon az arcom és úgy megszerettem, hogy télen is ezt használtam. Jó az állaga és nem foltosodik. Én általában kenek alá arc krémek, így nekem sokkal kevésbé érezhető, hogy fenn van! (nem nagyon szeretem az alapozók érzését)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Nekem is tökéletes bejött.

Kisscsajszika

2018. október 28.

Folyós állagának köszönhetően könnyen és gyorsan el lehet dolgozni, egy élmény vele alapozódni. Viszont, a fedése elég gyengére sikerült a sötétebb foltokkal nem tud mit kezdeni. Sajnos egy tonna púder kell rá, hogy az arcom legalább pár óráig ne legyen fényes. Szerettem, de újra biztos nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

krembarbi

2018. szeptember 9.

Kicsit erősebb a fedő képessége mint a nem matt verziójának, kicsit maszkos a hatása.Irritációt is tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Bigris

2018. július 4.

Nekem ez az alapozó abszolút bejött. Folyékony állagú, könnyű alapozó. Én télen, nyáron ezt használtam. Szép, egyenletes arcbőrt eredményezett (mondjuk nekem alapból elég szép arcbőröm van), tartós. Most vettem volna újra, de sajnálattal kellett látnom, hogy ezt is megszüntették. Nagyon sajnálom!

Ui: A készlet erejéig még lehet kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Ui: A készlet erejéig még lehet kapni.

zdoreebaba

2018. január 6.

Imádott alapozóm! Most már a második tubussal használom annyira bejön. Pont az én bőrtípusomhoz, tónusomhoz passzol. A legvilágosabb Porcelain árnyalatot szoktam kiválasztani. Remek a fedése, kellemes az illata és a tartóssága is 10-ből 10-es. Eddig a krémesebb állagú termékeket használtam, de jó ideje vonzanak a folyékony alapozók, így a Giordani mellé akartam egy olcsóbb változatot. Nagyon jól választottam. Szép tiszta, picit fényes hatású lesz tőle az arcbőr, bár egy kis púder használatával könnyen matt hatásúvá tudjuk tenni. Jól lehet rá dolgozni a különböző szemhéjfestékekkel, pirosítókkal, korrektorokkal... Engem megnyert!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

SidneyFox

2017. október 17.

Sok alapozót kipróbáltam már sminkes "pályafutásom" során, de ennyire jót még eddig nem.
Már 3 fajta árnyalatot kipróbáltam, és mindegyik gyönyörűen teszi a dolgát. :) Végre nem olyan az arcom, mint egy diszkógömb délelőtt 9kor. :D Igaz ami igaz, tanácsadónő vagyok, de nem ezért adom az 5 csillagot, hanem a fentiek mellett azért, mert nem pattogok ki tőle. :) A teafás korrektorral együtt tuti kombó! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

qwertzuiop

2017. július 2.

Szeretem ezt az alapozót. A legvilágosabb árnyalatban van meg. Nagyon jól fed, a bőröm tökéletesnek látszik benne, nagyon könnyű viselet. Állagra folyós, könnyű eldolgozni. Valóban matt hatású, én egy kis púdert szoktam azért tenni fölé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.

dorye

2017. február 27.

Régóta használom, nagyon jó minőségű alapozó, könnyű viselni is, nem fuldoklik tőle az ember, állaga folyós így én nem állítva tárolom, de ettől eltekintve mindenben szuper, szépen fed, tényleg nem látszanak a ráncok, és a pórusokban sem ül meg. Matt hatású, azonban nem egész nap, de egy kis púderrel frissítve a nap folyamán tökéletes. Ha elfogy és nem vonják ki a forgalomból biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag