Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2021. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"3D volumen és fényes, zselés hatás akár 11 napon át, az Ultimate Gel fedőlakkal történő kombinált használattal. Photo Reactive Technolgiával a tartós hatásért, a zselés fényért, a 3D volumenért és élénk színintenzitásért. A Photo Reactive Technológia csak természetes nappali fény esetén aktiválódik a THE ONE Ultimate Gel fedőlakk felvitelét követően a 2. lépésben. Hagyományos körömlakkhoz hasonlóan lehet eltávolítani."

Bonnieoo7

2021. február 3.

Ez a sorozat förtelmes pénzkidobás számomra! Egy szép mélybordó és a hozzá tartozó fedőlakk van meg, de 1 napig sem bírja, pedig csak akkor lakkozok, ha épp nincs házimunka. Mindenhogy próbáltam már, együtt, vagy más Oriflame lakkal...de zéró eredmény! Anyunak bezzeg 1 hétig is fent van, pedig állandóan csinál valamit a lakásban. Hozzá kell tennem, Neki nude árnyalatot választottam, de akkor is jó állapotú sokáig - még 1 hét múlva kezd csak tönkremenni.👌Esetemben valahogy feloldja az alatta lévő színt, csíkos, foltos, 2 rétegben is hajszál vékony és nagy darabokban hámlik. Akkor már inkább semmi, mert ez így igénytelen.😧
Egy Trend It Up fedőlakk szokott megmenteni, vele elégedett vagyok, nem is értem miért kísérletezem? 💅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 3.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol