Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Enne, az összetevőket feltöltötte: Vzsl05, Módosítva: 2017. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Telt hatást keltő, magas fényű, zselés fedőlakk a tökéletesen sima, fényes körmökért. Tartósabbá teszi a körömlakkot. Hatására erősebbnek és egységesebbnek látszik a köröm felszíne. Gyorsan szárad, hagyományos körömlakklemosóval eltávolítható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vikimaja

2020. június 21.

Gyorsan szárad és szép fényes. Minden lakkomat nagyon tartóssá varázsol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Gyorsan szárad és szép fényes. Minden lakkomat nagyon tartóssá varázsol.

Julus92

2019. augusztus 10.

Mai napig használom. Gyorsan szárad, szép fényes a fedése. Zselésnek azért nem mondanám a hatását, de tényleg szép fénye van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Csutak

2018. június 8.

Már régebb óta megvan nekem, de csak mostanában kezdtem el használni. Minden lakkomat tartósabbá tette, de amióta rátaláltam a miss sporty precious pearl-jére, varázsló lett a lakkból. Amíg meg nem unom a színt, fent marad, zuhanyzást is kibírja. :D Akciósan érdemes megrendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Sziszilady

2017. december 14.

Szépen felkenni nehéz az állaga miatt, viszont gyorsan szárad. Többet vártam tőle, de egy sima fedőlakk is tudja sajnos ezt számomra. Habár, most teljesen le voltak vágva a körmeim és egy hetet így kibírtak, hogy ezt kentem fel a lakkozás legvégén. Ugyanakkor nagyon meglepődtem, mikor sötét színű lakkot mostam le, és azt vártam, hogy az összes ujjam szokás szerint fekete lesz, de nem lett!! Emiatt megy a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Kori

2017. október 25.

Eddig még csak Oriflame körömlakkra használtam, arra viszont remekül bevált. A körmeim 6 napig bírták alaplakkal, 2 réteg Ruby Rouge-zsal illetve a tetején ezzel. Az állaga rendben van, szépen terül, és az ecset mérete és formája is megfelelő. Nem mondanám, hogy gyorsan szárad, viszont végeredményként tartós, fényes, nem kopogós tetejű körmöket kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

CeCeDrake

2017. szeptember 14.

Akciósan vettem, úgy megérte. A lábkörmeimen használom. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Enne

2017. július 19.

Update 2017. július 19.
A Base and top coat nevű fedőlakk tartósabb manikűrt eredményez. De ez, még ezzel együtt is, túlszárnyal más márkákat.

2017. július 15.
Gyönyörű finish! Egy réteg színes lakkra kentem két napja, eddig sértetlen (pedig nem kímélem). Csodásan fényes és egyenletes körömfelszínt ad. Jövök update-elni a kopását illetően. Bár a hasonló funkciójú lakk is bivalyerős az oriflame-től. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Update 2017. július 19.

2017. július 15.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)