Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Effi, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

"Hidratálja, puhítsa és védje a száraz bőrt az Univerzális balzsammal, amelynek formulája E-vitamint, természetes méhviaszt és tőzegáfonyamag-olajat tartalmaz. Csodálatosan gyümölcsös áfonyaillattal."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MissScorpio

2019. november 13.

Jó az illata, tetszik a csomagolása, bár nem higiénikus, és ujjal csak a tetejét lehet elérni..higiénikusabb és egyszerűbb hurkapálcával belenyúlni.
Ajkaimon fehér réteget hagyott, talán kicsit puhább lett tőle, de semmi extra. Száraz könyökömre kenve jobb volt, puha, sima bőröm lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

PatriciaF

2019. január 26.

Számomra túl intenzív és édes az illata, nem tudok belőle olyan hű de sokat használni. Az ajkakat szuperül hidratálja, száraz bőrfelületre próbáltam még használni, de azon kívül, hogy egy furcsa plusz réteget kaptam, a bőröm nem szívta be. Miután meguntam és letöröltem ugyan olyan száraz maradt a bőrfelület, kézkrémmel vagy testápolóval kombinálva viszont nagyon szuperül kiegészítik egymást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

abicicaaa

2018. november 7.

Tökéletesen hidratalja az ajkaimat, mashova nem hasznalom.
Egy csillag levonas sajnos jar a nem tul higienikus kiszerelesert, igy nemtudom barhol felkenni.
Ennek a valtozatnak nincs olyan fura muanyag illata, mint a cseresznyes valtozatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Tökéletesen hidratalja az ajkaimat, mashova nem hasznalom.

Sylvie9410

2018. május 28.

Akciósan vettem, mert sok jót hallottam ezekről az univerzális balzsamokról. Nagyon finom édes illata van és kellemes viselet az ajkaimon. Pár óra alatt is finom tapintású, puha lett tőle :) téli időszakban leszek kíváncsi a hatására

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

kbetti92

2017. október 15.

Tetszik az illata, olyan kis édeskés. Még csak a számon próbáltam ki, mivel kezd kicserepesedni. Elsőnek egy kicsit sokat kentem, így utána még vagy 2 óráig olyan volt a szám, nehezen szívódott fel :D Viszont puha lett tőle. Legközelebb fültisztító pálcikával fogom felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Effi

2017. szeptember 11.

499 Ft-ért vettem akciósan, ennyiért nagyon megéri. Kellemesen hidratálja amit kell, nem ragad. Az illatával nem vagyok kibékülve, nekem nagyon mű, egyáltalán nem emlékeztet áfonyára. A belenyúlós csomagolást sem szeretem, nehéz eltalálni a mennyiséget gyűrűsujjal, bár egy ilyen jellegű terméknél nehéz mást kitalálni. Összességében nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate