Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

"Az ajkaid is felfrissülésre vágynak a meleg, nyári napokon. A zamatos aromájú, fényes, hidratáló balzsam üdévé és fényessé teszi az ajak bőrét."

Kókuszos és görögdinnyés változatban kapható.

Katsura

2017. május 7.

KÓKUSZOS: Hűsít és csillog-villog. Nagyon tetszik! ^^ Az egyik kedvenc szájfényem. Az illata nagyon jó és nagyon krémes nagyon jó a száraz ajkakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Niki99x

2016. október 21.

Nekem is a dinnyés változat van meg.Nagyon kellemes hűsítő hatású az illata nagyon finom nyáron minden helyett tökéletes ajakkence.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 21.

Csipetke

2016. október 21.

Nekem is a dinnyés van meg.nagyon szeretem az illatát olyan nyár illata van.Tetszik,hogy ad egy kis színt is a számnak.a tégelyes megoldásokat annyira nem szoktam szeretni,de elvagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

dia0311

2016. október 20.

A dinnyés van meg, és imádom! Nagyon jól hidratál, tetszik, hogy picit bizsergeti az ajkam, gondolom a mentol miatt. A színe szerintem nem erős én nem is látom, hogy a számon van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

lucintaa

2016. szeptember 23.

Mind a kettő "íz" megvan! :) Akciósan egyáltalán nem vészes.
Amiben mind a kettő ugyanolyan:
- A csillámok rendesen dominálnak.
- Kellemesen hűsítik és puhítják az ajkakat.
- Cuki a tégelye.
- Könnyen lehet táskában hordani.
Amiben különböznek:
- A kókuszos, mivel fehér színű, a csillámok ellenére egy nagyon visszafogott, dekoratív kinézetet ad az ajkaknak.
- A dinnyés, mivel piros színű, kicsit több, de ez sem annyira durván piros, de itt már látszik, hogy van valami az ajkakon.
- Az illatuk és az ízük is nyilván más, de mind a kettő nagyon fincsi.
Összeségében jó kis ajakápoló, felváltva használva nagyon kis szuper. :) Sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Mind a kettő "íz" megvan! :) Akciósan egyáltalán nem vészes.
Amiben mind a kettő ugyanolyan:
- A csillámok rendesen dominálnak.
- Kellemesen hűsítik és puhítják az ajkakat.
- Cuki a tégelye.
- Könnyen lehet táskában hordani.
Amiben különböznek:
- Az illatuk és az ízük is nyilván más, de mind a kettő nagyon fincsi.

KisHeni

2016. július 25.

Valami szép piros árnyalatú nyári ajakápolót szerettem volna rendelni, mikor megláttam az új limitált kiadású ajakápolókat. Az illata tényleg olyan mintha igazi görögdinnye lenne, viszont szerintem lehetni picit diszkrétebb a csillám benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Színezék. Piros.