Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

"Az ajkaid is felfrissülésre vágynak a meleg, nyári napokon. A zamatos aromájú, fényes, hidratáló balzsam üdévé és fényessé teszi az ajak bőrét."

Kókuszos és görögdinnyés változatban kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Katsura

2017. május 7.

KÓKUSZOS: Hűsít és csillog-villog. Nagyon tetszik! ^^ Az egyik kedvenc szájfényem. Az illata nagyon jó és nagyon krémes nagyon jó a száraz ajkakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Niki99x

2016. október 21.

Nekem is a dinnyés változat van meg.Nagyon kellemes hűsítő hatású az illata nagyon finom nyáron minden helyett tökéletes ajakkence.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 21.

Csipetke

2016. október 21.

Nekem is a dinnyés van meg.nagyon szeretem az illatát olyan nyár illata van.Tetszik,hogy ad egy kis színt is a számnak.a tégelyes megoldásokat annyira nem szoktam szeretni,de elvagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

dia0311

2016. október 20.

A dinnyés van meg, és imádom! Nagyon jól hidratál, tetszik, hogy picit bizsergeti az ajkam, gondolom a mentol miatt. A színe szerintem nem erős én nem is látom, hogy a számon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

KisHeni

2016. július 25.

Valami szép piros árnyalatú nyári ajakápolót szerettem volna rendelni, mikor megláttam az új limitált kiadású ajakápolókat. Az illata tényleg olyan mintha igazi görögdinnye lenne, viszont szerintem lehetni picit diszkrétebb a csillám benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Színezék. Piros.