Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A három intenzív árnyalatú körömdíszítővel különböző mintákat festhetsz kedvenc körömlakkodra, így teheted a körmeidet egyedivé.

Kiszerelés: 4 ml

jane79

2019. május 10.

Teljesen jó vétel volt. kiválóan lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Teljesen jó vétel volt. kiválóan lehet vele dolgozni.

csurienci

2013. november 3.

Nagyon szeretem ezeket a körömdíszítőket,mert nagyon könnyú vele dolgozni,de nagyon sajnálom,hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 3.

bandita

2013. augusztus 7.

A feketét rendeltem, igencsak trágya!
Viszonylag lassan szárad, az ecsetke túl hosszú, puha és egyenetlen szálú, az enyémből kiáll oldalra egy hosszabb szálacska megöl az ideg miatta!
Oké, ne száradjon hipersebességgel ebben a hőségben, de legalább legyen már képes egyetlen összefüggő, fekete vonalat húzni vele az ember!
Gyengén pigmentált, dekor-célokra teljesen alkalmatlan.
Még nem dobom ki, de kegyvesztettnek nyilvánítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

A feketét rendeltem, igencsak trágya!
Gyengén pigmentált, dekor-célokra teljesen alkalmatlan.
Még nem dobom ki, de kegyvesztettnek nyilvánítom.

Natalka

2013. július 16.

Nekem kifejezetten tetszik, h a fekete olyan híg, így könnyebb volt vele a díszítés. Csak sajnos hamar besűrűsödik, és az ecsetje végén van egy kis kunkor (így bontottam ki, nem én hajlítottam el), kicsit nehezített a festés ezzel.
Az ezüst gyönyörű, nagyon jó a színe és az állaga is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Az ezüst gyönyörű, nagyon jó a színe és az állaga is.

hagicica20

2013. április 28.

Az ezüst nagyon jól terül, nem szedi fel az alsó lakkot, nem látszik át, ám nagyon nehéz lemosni a glitteressége miatt. A fekete híg, átlátszik az alsó lakk színe, könnyebb lemosni. Hibájuk h az ecset túl hosszú és nagyon hajlékony, nem lehet precíz vonalat húzni vele. Osztok-szorzok és 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

ryaaaa

2012. november 21.

en az ezustot probaltam,es tokeletesen meg vagyok vele elegedve. szuper ecset, kiszereles, es konnyen lehet vele alkotni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Orsyna

2012. július 17.

Amit megérkezett ki is próbáltam.Egy ezüstöt és feketét rendeltem.Az ezüst nagyon szép és jól kenődik.A fekete mintha kicsit hígabb lenne a kelleténél és nehezebb vele festeni.tartósságról nem tudok még nyilatkozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

Orsyna

2012. július 16.

Már alig várom, hogy kipróbáljam.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.

Már alig várom, hogy kipróbáljam.:)

Blame

2012. április 17.

Nekem a Black Deco és a Silver Lining van meg. Mind a kettőt szeretem, a rendkívül vékony ecsetével nagyon jól lehet díszíteni. A Black Deco-t kipróbáltam már francia manikürként is fekete körömvégnek. :D Nagyon extravagáns lett narancssárga lakkal kombinálva.:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

Hidratálók: Propylene Glycol