Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kudika, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Extravagáns körömlakk vadító fekete és metálosan fénylő ezüstszínben.

Kiszerelés: 8 ml

cicaslany91

2013. augusztus 25.

Nekem az ezüst van meg, nagyon szép a színe, de a tartóssága nem a legjobb, kb. 2 napot bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

csutka.n

2013. augusztus 22.

az enyémről lespórolták a matricát :/ de nem is ez volt a bajom vele, hanem hogy 2 napig sem bírja ki... egy bulira elmegy, de úgy hétköznapokra nem, hacsak nem akarja valaki minden este újrafesteni a körmét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Monika20

2013. július 19.

nagyon vagany be jott!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

nagyon vagany be jott!

BurningDesire

2013. július 13.

A feketét vettem meg még hónapokkal ezelőtt, és azóta is használható maradt, a legjobb fekete lakkom eddig, pedig évek óta próbálkozok többfélével és boltban még nem találtam ilyen jó minőségűt! Fedésben szerintem is szuper egy rétegben is, nagyon jól oszlatható és könnyű kezelni, a tartóssága nem az igazi, de betudom annak személy szerint, hogy nagyon igénybe vannak véve a kezeim. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

selaginella_helvetica

2013. március 4.

Nekem is a fekete verzió van meg, ami szuper a feketék között. Drágább fekete lakkok nem fedtek ilyen szépen, mint ez! Szerintem megéri. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

treszi92

2013. március 1.

Én a hugomtól kaptam még anno , nagyon tetszet a szép ezüstös szine, ha nem mosogattam kibirta jó pár napig :) néha atlátszó körömlakkot is tettem a tetejére , igy nekem tovább tartott :)
5* mert nehezen találnék hasonlót ilyen áron a drogériában

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

5* mert nehezen találnék hasonlót ilyen áron a drogériában

nkatika

2013. február 12.

Feketém van, egy rétegben csodásan fed. A tartóssága nem szökik az egekbe, de két napig hordható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 12.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Black 2 / CI 77266