Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ez az alapozó tökéletes megoldást nyújt zsíros és kombinált bőrre. Mattít, és visszafogja az arc kifényesedését.

2 árnyalatban kapható.

bubilany

2017. november 22.

Klassz kis alapozó, de leginkább kezdő sminkelőknek ajánlott. Nekem kicsit komolytalan darab volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

MikoAlice

2016. június 15.

Nagyon szeretem, mert teljesen passzol a bőröm színéhez (natural beige). Nem fénylik át mattító púderrel, de nem is túl matt, pont jó. Az ára nagyon kedvező. Viszonylag az összetevői is elég jók. A fedése közepes, nekem rá kell még segítenem néhol korrektorral, de ez nem probléma. Remélem a jövőben is jól fog teljesíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

hopalmuci

2015. december 2.

Igen szerintem is ez egy tiniknek való alapozó, mivel nekemnem kimondottan rossz a börőm igy nekem is nagyon jó, viszont ez egy öregebb vagy pattanásosabb börön nem hinném hogy jó lenne, én a puderjével eggyüt használom és nekem pont jó. Azért csak négyet adok rá mivel nekem jó de ez egy ráncosabb börön mint azt már emlitettem nem müködik csodaszerként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 2.

Hidratálók: Butylene Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0