Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2012. december 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

A krémes, fényes, közepes fedést nyújtó ajakszínező ceruza hangsúlyossá teszi az ajkakat.

katuc77

2014. november 19.

A Nougat árnyalatú ceruza van meg, ami egy nagyon természetes, szinte alig észrevehető szín. Kifejezetten ajánlom a természetes, nem túl hangsúlyos ajkak kedvelőinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 19.

farkash82

2013. július 3.

Tényleg nagyon szép színekben kapható. A kedvencem a nougat ami egy természetes nude szín. Rajta kívül még csak az essencének van ilyene. Mindkettő jó árban van, DE ez túl krémes, szinte összeragasztja a számat, és pont ezért nagyon kellemetlen viselni. Állaga a rúzsokéhoz hasonlít. Borzasztó gyorsan fogy. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

miss

2013. május 6.

Én ebben a színben vettem, és nem szeretem, mert olyan mintha makarónit ettem volna, pedig szépen lett felvéve a számra, már kozmetikus is próbálta. ezenkívül szerintem túl puha, és mindig hűtőben kell tárolni, nem a legjobb, ár-érték arány...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.