Oriflame

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sziszikee58, Módosítva: 2019. június 5.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Az illatot a juzu és a friss mentalevél energizáló aromája teszi karakteressé. Üdesége egész nap jó kedvre derít, így bátran nézhetsz szembe a kihívásokkal."

ALettah

2019. november 18.

Tömény citrusbombával nyit, a kissé kesernyés citrushéj is érződik. Idáig egész jó, de sajnis negyed óra után leülepszik, és egy nagyon kellemetlen, szúrós férfi arcszesz -szag marad hátra. Számomra semmi feel good nincs benne. A citrusok ez után már csak mellékszereplők. Nem jósolok neki nagy jövőt.
Tusfürdőben szívesen kipróbálnám viszont, tényleg frissítő lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Tusfürdőben szívesen kipróbálnám viszont, tényleg frissítő lehet.

spavanilly

2019. július 16.

Talán túl sokat vártam ettől az EDT-től, de legfőképp zamatosan citrusos frissességet.
Ami pozitív, az az, hogy valóban citrusos...de túlságosan pasis feelingű.
Bár valahol olvastam, hogy ez egy "unisex" illat, de inkább Páromra ruháznám, mivel, mint írtam, nekem nagyon maszkulin.
Viszont tusfürdője után ( wake up feel good- ami szuper) használva tolerálhatóbb és frissítőbbnek tűnik ez az illat, mégsem fogom megszeretni.
Hamar bőrközelivé válik, de folyamatosan jelen marad.
Pozitívuma még, hogy kihagyták belőle a citrusos olcsó kölnikre jellemző szúros nyitányt- és nyomokban sem emlékeztet WC- illatosítóra.
2*, a legnagyobb jóindulattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Ami pozitív, az az, hogy valóban citrusos...de túlságosan pasis feelingű.
Hamar bőrközelivé válik, de folyamatosan jelen marad.
2*, a legnagyobb jóindulattal.

Kobayasi

2019. július 6.

2 hétig nem hagyott békén, ott volt mindig a fejemben ez az illat és a kell, kell, megveszem.
Megvettem és nem bántam meg, igazi tökéletes nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Megvettem és nem bántam meg, igazi tökéletes nyári illat.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed, Linalool, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Citrus Nobilis Peel Oil Expressed, Juniperus Virginiana (Virginia Red Cedar) Oil, Citral