Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Calipso, az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2017. augusztus 19.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   tanácsadónők

Az extrém fekete szemhéjtus kiemeli a szemek szépségét. Különleges, egyedi applikátora precíz felvitelt és változatos alkalmazást tesz lehetővé. Tartós színt és dráma hatást nyújt.

Bettiful

2019. szeptember 28.

Megbántam, hogy megvettem. Lehet hibásat fogtam ki, de a hegye tompa, nem lehet vele szép vonalat húzni, csak kenődik össze vissza. A színe egyébként szép és gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Yumechan

2018. március 10.

Nagyon kemény a vége, és nagyon folyik is. Egyszerűen nem sikerült szép vonalat húzni vele, nagyon nem szerettem. A színe viszont szép, annyi biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

KicsiBogyo

2017. november 21.

Nagyon jó termék, mindig vásárolok újat, ha elfogy! Ha a hegyét használjuk szép, vékony vonalat húz, kicsit elfektetve hangsúlyosabbat! Nagyon tartós, nem kenődik el!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

nellisz

2015. november 27.

Akciósan vettem kb. 2 éve, nekem bevált. Most kezdtem el használni a harmadikat. Szép és erős színe van, tartós, nem maszatolódik. Az aplikátorral szép vonalat lehet húzni, bár nekem kellett egy kis idő, míg megtanultam használni. (Ez mondjuk annak is betudható, hogy ez volt életem első szemhéjtusa.)
Azt viszont meg kell említenem, hogy nehéz lemosni. Ezért, de csakis ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

0bikbik0

2015. július 10.

Amíg nem használtam zselés tust, elvoltam vele. Régóta használok tust, tusceruzát/filcet is, de ennek tetszett legjobban az "ecsete", a kicsit merev fej könnyebbé tette a tusvonal vezetését. Ez azonban nem segít a festék folyósságán, azzal reggel, kapkodósan néha meggyűlt a bajom. A pigmentáltsága megfelelő, de - legalábbis nálam - erős alapozás volt szükséges ahhoz, hogy az egész pár óra elteltével ne kenődjön fel a szemem többi részére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 10.

ladri

2015. május 25.

A legeslegjobb tus a világon! Vastagabb, vékonyabb vonal egyaránt húzható vele, nem ecsetes, nagyon könnyű vele egyenes vonalat húzni, nagyon tartós. Az újabb "The One" verziója is ugyanolyan szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

sverteckir

2014. október 3.

Hát....több éve használok szemhéjtust, de egyszerűen lehetetlen vele dolgozni...pedig vastagabb hegyű tussal is húztam vékony vonalat. maga a folyadék pigmentált, de ragad, felkenődik mindenhova, ha meg megszárad, lehetetlen levakarni, még vízálló szemfesték lemosóval is....és ahhoz képest még drága is. az 500ft os lovely tus jobb ennél. katasztrófa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 3.

laracroft

2014. szeptember 1.

Imádom! Tushoz még így nem ragaszkodtam!
Nem mondom, nekem is beletelt pár napba, amíg megtanultam használni, de azóta nálam viszi a pálmát, ennél szebb vonalat én mással nem tudok húzni. Vastag cicaszemet szoktam általában, abban verhetetlen. A belső részen a vékonnyal húzom a vonalat, a külső részen a vastagabbal satírozok.
Jól pigmentált és kifejezetten tartós. Negyedszerre rendeltem újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Imádom! Tushoz még így nem ragaszkodtam!
Jól pigmentált és kifejezetten tartós. Negyedszerre rendeltem újra. :)

melindae

2013. november 27.

Nem sok jót olvastam itt erről a tusról, de megrendeltem, kipróbáltam és nincs vele szerintem nagyobb baj. Fekete, pigmentált, nem szükséges többször belemártani az aplikátort a tusba, mert egyszerre is elegendő mennyiséget vesz fel. Nekem nem maszatolódott el. Lehet, hogy nem egy profi termék, de hétköznapokra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 27.

leba

2013. július 1.

Nagyon nem szeretem. Szerintem túlságosan híg. 9 éve használok tust, de ilyennel még nem találkoztam :( Ráadásul nekem el is kenődik a szemhéjamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

Vitaminok: Panthenol