Original Mane ‘n Tail

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   355 ml és 946 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Moncsi.91, az összetevőket feltöltötte: tara95, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Kiszerelés:   355 ml és 946 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Samponok

Használata olyan, mint bármilyen másik samponé. Többféle kiszerelésben lehet kapni, de nálunk nem forgalmazzák. Gyorsabb hajnövekedést, puhaságot és fényességet ígér.

Original Mane ‘N Tail Shampoo & Conditioner
Ár: 1.000,- Ft / 2 db , Eladó: Emiii
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, XIV.kerület, fizetés: csak személyes átvétel
Charis

2019. április 13.

Nagyon örültem, hogy hozzá jutottam. Régóta szerettem volna kipróbálni. Sajnos csalódtam benne. Egyrészt nagyon kiszárította az amúgy is száraz hajam, másrészt viszkedtem tőle. Ami ennél is rosszabb volt, hogy konkrétan leszedte a színt a hajamról. A kutyámnak viszont jót tett, a szőre fényes lett tőle. Akárhogy is mondják, hogy jó embereknek is, én nem ajánlom. Száraz és/vagy festett hajra semmiképpen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 13.

tara95

2018. december 25.

Lovas lányként nagyon örültem neki. Első használatnál nem higítottam, de hosszú távon biztosan fogom, hiszen tisztít rendesen. Nagyon fura, zselés-darabos állaga van, fehér, gyöngyház fénnyel. Az illata semmi extra, inkább natúrnak mondanám. Olajos pakolást is szépen kihoz, duplán használtam. A flakon praktikus, a nagysága ellenére is. A hatásáról még beszámolok, eddig szép puha a hajam, de elsősorban növesztés és zsírosodás miatt vettem meg.

Ötös, mert gyönyörű fényt ad, tovább bírja a hajam és nőtt is! :) (mármint annyi babahajam van hogy egy kisebb idétlen frufru kezd kialakulni ami vagy megnő vagy legyantáztatom a p....ba...remélem megnő)

Nagyon mérges és szomorú vagyok. Iszonyat korpás lesz tőle a hajam és hamarabb is zsírosodik....a fény persze megmarad, de kénytelen leszek váltani ha elfogy :( egyébként tényleg bitang módon növeszt, úgyhogy most első samponnak használom, ha így beválik akkor marad is :)

Sajnos elajándékoztam végül, majd télre megint úgy kiszáradt a hajam, hogy újravettem. A fejbőrömre gyakorolt hatását elengedtem, a zsíros korpa egy életen át tartó küzdelem és közel sem olyan vészes a helyzet, hogy túlaggódjam. Már egy használat után is visszahidratálta a hajam, nagyon szeretem, göndör lányok adjanak neki egy esélyt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

szucsnikky

2018. december 19.

Elhasználtam egy 1L-es flakonnal, szépen tisztított, de a hajnövesztő hatását nem vettem észre, és az összetevői sem a legszebbek. Nem rossz, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

amalaschwinta

2018. október 19.

Pont fél éve használom, extrém hajhullásra vettem. Régebb óta ismerem, különböző külföldi blogokról, és amikor megláttam egyszer Müllerben vettem is belőle rögtön 2 flakonnal. Félhosszú szőke hajam van, folyamatosan küzdök a zsírosodással is, de mióta ezt a sampont használom a heti 3 hajmosásból 2-re redukálódott. Vegyesen használom egy Biotinos samponnal, kb fele-fele arányban. Körülbelül 1 hónap alatt kezdett el beállni a hajhullámos normálisabb szintre, úgy indult, hogy egy hajmosás, egy tincs haj. Mindent vettem már a problémára, olajokat, cseppeket, de vagy kisebesítették az érzékeny fejbőröm, vagy nem tapasztaltam semmilyen hatást. Kb. 2 hónap után vettem észre, hogy tele vagyok babahajakkal, a fejbőröm teljes területén találtam új hajszálakat. Amikor megmostam és megszárítottam a hajam, mindenhol szállnak. :) Nem tudom azt állítani, hogy csak a Ló sampon, vagy csak a Biotin sampon segített, de mindenesetre a 2 vegyítése csodákat művelt szegény kis fejbőrömmel. A hajam vége amúgy szőkített, rettenetesen száraz és töredezik, csak a samponok nem tesznek vele csodát, de hát amúgy is a hajnövesztésre álltam be velük, az ott elért eredmények alapján abszolút megállják a helyüket. Csak ajánlani tudom. Viszont nem kell belőle egy fél tenyérnyit kinyomni, mert nagyon elnehezíti a hajat. Nagyon jól habzik. Szeretem. Hosszú évek óta havi szinten cserélgettem a samponokat, mert vagy kikészítette a fejbőröm, vagy a hajszálak sturktúráját változtatta meg. Jelenleg semmilyen problémám nincs a hajammal. :) Csak ajánlani tudom, nekem abszolút bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 19.

pont

2018. október 7.

hosszútávú hatásáról nem tudok nyilatkozni, de nekem eléggé egy átlagos samponnak tűnik, nem lett tőle különösebben fényes vagy puha a hajam. szerintem kicsit túl van hypolva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

puszedli0218

2018. július 27.

Nekem semmi különös, kicsit jobban zsírosította a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Nekem semmi különös, kicsit jobban zsírosította a hajam.

Biankae

2018. április 24.

Kulfoldrol rendeltem meg. Hajammal csodat tett, tenyleg tundokol es csillog. Na viszont a fejborommel... tiszta korpa, darabokba hullik le az elhalt borom. Elhasznalom a maradekot egy masik samponnal egyuttesen, de ujra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

SoLy

2018. április 20.

A sima és az olíva olajos verzióját is elhasználtam 1-1 flakonnal. Jó alaposan ki kell öblíteni, mert ha nem olyan mintha korpás lenne, pedig nem.
És akkor a jó:
Heti 2-szer mostam vele hajat, a hajam valóban erősebbé tette és megszüntette a hajhullásomat is. Az illata kellemes és könnyen adagolható a flakonból a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

És akkor a jó:

Mila85

2018. március 4.

Lassan elhasználom a flakont, én Müllerben vettem akciós áron. Igazából rosszat nem tudok írni, de jót se. Ahhoz képest hogy milyen az összetevő lista, az árát sokallom. De egyébként a szöszösödő hajamat nem szárította tovább, jó esésű, dús hatású volt tőle a hajam, bár alapból nem vékony szálú a hajam, inkább normál. Sajnos a hajzsírosodást nem tolta ki, én ugyanúgy mosom heti 3x (long bob fazonom van), utálom a fejszagot, ami nekem már másnap elő jön, úgyhogy el se tudom képzelni hogy heti 1x mossak hajak, pláne, hogy edzek is, megizzadok. Nekem ez a sampon olyan, hogy ha fele ennyibe lenne, biztos újravenném, de így nem érzem a késztetést. Hajam se nőtt gyorsabban, de amúgy sincs bajom a haj növésemmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

kiralykislany

2018. február 1.

Tetszik az illata, állaga, tisztító hatása. Viszont már az első használat után olyan korpás lettem tőle, hogy a második esély után továbbadtam rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Collagen