Original Source

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsinus, Módosítva: 2015. november 6.

Kategória:   Tusfürdők

328 napon át érlelt kókusz kivinatát tartalmazó hidratáló tusfürdő, újrahasznosítható palackban

wildrose

2018. december 9.

Kellemes, de nem túl kókuszos illatú, krémes állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárít, de nem ez a legjobb a márkától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 9.

PinkMcFreeze

2018. szeptember 27.

Az állaga nem tetszik, mert nagyon folyós és rettenetesen gyorsan fogy. Az illata az üzletben kinyomva kellemesnek tűnt, de mikor többet kinyomok akkor olyan illata van, mint a karácsonyi kókuszos szaloncukor... Kellően habzik a termék, de úgy gondolom, hogy nem éri meg az árát és lehet, hogy minden mentes, de ár-érték arányban csalódtam a termékben, mert szerintem semmivel sem tud többet, mint a fele ennyibe kerülő társai illetve régóta kiszerettem volna próbálni, de inkább tettem volna vissza a polcra... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

eveartstar

2018. május 19.

Még mindig csak az első tubust nyúzom...nem szerettem meg az illatát.
Olyan mintha édes borotva hab lenne némi kókusz beütéssel, nekem ez fantáziátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 19.

Még mindig csak az első tubust nyúzom...nem szerettem meg az illatát.

ttelokinkojpa

2018. január 2.

Számomra nem nyújtott nagy élményt, nekem pont hogy mű illata volt. Nem volt rossz, egyszer vettem. Kicsit folyós, ami nem lenne baj, ha nem ilyen pattintós flakonban lenne. Nekem teljesen átlagos kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

niki33

2017. június 9.

Most akadt a kezembe, szerintem valamelyik beauty box-ban lapult eddig.
Még nem használtam semmit ettől a márkától, de azt kell, hogy mondjam, ennek mennyei az illata, semmi mű érzet, igazi kókusz illat.
Szerintem jól habzik, nem érzem, hogy szárítaná a bőröm. Ki fogok próbálni más változatokat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Most akadt a kezembe, szerintem valamelyik beauty box-ban lapult eddig.

brethalia

2017. január 16.

Az egyik kedvencem a családból! Tetszik az állaga, szeretem az ilyen krémesebb tusfürdőket. Talán lehetne kicsit sűrűbb, így akarva-akaratlanul sokat használok egy-egy tusolás alkalmával és sajnos túl hamar elfogy... :)

Az illata nagyon finom, élmény vele fürödni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Az illata nagyon finom, élmény vele fürödni. :)

otterland

2016. szeptember 25.

Kókusz ...Imádom mióta elöször megszagoltam.
Max pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Kókusz ...Imádom mióta elöször megszagoltam.
Max pont!

Zsuzska1979

2016. augusztus 24.

Nagyon jó az illata. Ahogy a márka összes tusfürdőjenek. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Nagyon jó az illata. Ahogy a márka összes tusfürdőjenek. Szeretem.

Ewee

2016. augusztus 17.

Imádom az illatát. Megfogadtam hogy nem veszek tusfürdőt, mivel már rengeteg van otthon, de ennek nem tudtam nemet mondani. Én azt vettem észre hogy kevésbé habzik mint a többi a tusfürdő, de azért imádom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

ihavenotime4this

2016. augusztus 17.

Egész jó illata van, tusfürdőhöz képest viszonylag sokáig érződik, állaga szerintem is kissé folyós, ez fogyás szempontból nem igazán kedvező, viszont nyáron szerintem nem probléma ez az állag, de télen én szeretem krémesebbeket használni. Az enyhe szárító hatást én is észre vettem, nem rossz, de nem is kifejezetten jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid