Original Source

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bnemrita, Módosítva: 2015. június 29.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Citrom és teafa gél tusfürdő esszenciális olajokkal.

100 %-ban vegán.

heiserfanni

2021. január 20.

Először nem tetszett. Aztán napról napra egyre jobban megkedveltem az illatát. Valószínűleg azért nem kedveltem, mert nem vagyok nagy citrus fan. De nagyon kellemes, és "igazi" illata van. Tiszta érzetet ad, és egész jól habzik. Kár, hogy fürdés után nem élvezhetem ezt az illatot. Szerintem egyszer majd újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

Vala111

2020. október 14.

Nem szárít, zselés állaga miatt gyorsabban fogy mitha krém lenne, viszont mindig látok belőle akciósat valahol. Édes citrom illata van, zuhanyzás után nem marad meg. Csak ezt hiányolom egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

crazy724

2019. május 2.

Imádom. Nagy citrus-fan vagyok, de a legtöbb citrusos illat nagyon gej és mű, de ez, ez valami csoda. Pont olyan csoda illat, mint vártam, egy enyhe teafás felhanggal. Arra emlékeztet, amikor anyu reszelte kiskoromban a citromhéjat a sütibe. Sajnálom, hogy nem túl tartós, de viszonylag jól felhabosítható, és nem szárít. Egy szívfájdalmam van ezzel a márkával kapcsolatban: marha gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

ALettah

2016. május 11.

Igazi nyári felfrissülés: azt hiszem, még nem láttam kozmetikumot, ami ennél közelebb került az igazi citromillathoz: mintha egy kosár friss, napon érett, szicíliai citromba szagolnál. Kellemesen tisztít, nem habzik erősen, az összetevői is szimaptikusak, szóval ez egy visszatérő darab lesz nálam.
Kirándulásra ne vigyétek magatokkal, mert nem zár jól a kupak, nekem az egész táskám összekente. De ezért nem jár pontlevonás, mert ez akkor is egy szuper termék, legfennebb nem viszem majd nyaralni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Kingucii

2016. április 8.

540 Ft körül volt, a Müllerben vettem, de a Dm-ben is megtalálható egyébként.
Korábban már használtam az eper-vaníliás tusiját, most más illatút szerettem volna kipróbálni.( az epres is isteni finom illatú)
Eszméletlen finom citrom illata van!!! Nekem kiválóan habzik, nem szárít és ami a legjobb: vegán! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

540 Ft körül volt, a Müllerben vettem, de a Dm-ben is megtalálható egyébként.

mrsgrob

2015. augusztus 17.

Csodálatosan tiszta citrom illatú tusfürdő. A lime illatút is nagyon szeretem de ez a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Bnemrita

2015. július 2.

Nagyon-nagyon jó tusfürdő, csak ajánlani tudom. Igazi, natúr citromillata van, semmi édeskés felhang, csak a természetes citrusillat. Nem habzik túlzottan, mégis kiválóan tisztít és engem nem is szárít. Külföldön ha nem is filléres, de olcsó cucc, nálunk akciósan 5-600 Ft. Mindezzel együtt, mégis persze, hogy 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 2.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid