Original Source

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: Hermione, Módosítva: 2015. január 7.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 250 ml

Okapi

2019. december 23.

Legjobb tusfürdő EVER. Néhányszor próbálkoztam már más márka tusfürdőivel, de mindig visszatérek. Kellemesen frissít, de nem durván. Az illata rendkívül finom, fanyar. Igazán kevés is elég belőle.
Nagy kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Nagy kedvenc.

Lina14

2019. június 8.

Reggeli fürdéshez isteni, engem felébreszt ez az illat a zuhany alatt. Nem édes illat, de frissítő. Szépen habzik, nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

19zsofia90

2018. március 17.

Angliából ez hiányzott a legjobban. És az időjárás!
Szín tiszta boldogság!
A kedvenc illatom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Angliából ez hiányzott a legjobban. És az időjárás!
Szín tiszta boldogság!
A kedvenc illatom!

malnaszorp95

2016. szeptember 12.

Finom az illata és nem szárítja a bőrt, viszont mire észbe kaptam, barátom már legalább a felét elhasználta. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

lysza1985

2015. október 20.

Nem rossz, frissítő illat, valóban kissé keserű

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Nem rossz, frissítő illat, valóban kissé keserű

citronella

2015. október 20.

Hogy én ezt mennyire imádtam nyáron!!! Igazi Calippo illata van. :) Télen nem igazán tudnám használni,ez tipikusan nyári. A barátommal közösen használtuk,szerintem teljesen uniszex illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

mrsgrob

2015. augusztus 17.

Gél állagú, jól habzó tusfürdő. Remekül visszaadja a lime citromosan fűszeres, friss illatát, nagyon szeretem. Férfiaknak is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

fodornoncsi

2015. június 18.

Ugyanolyan jo, mint a marka tobbi tusfurdoje, viszont en az illatat inkabb colasnak erzem mint limenak, bar nalam ez csak elony :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 18.

citromhab

2015. május 27.

Olyan ez a tusfürdő nekem, mint egy drog reggelente. Azonnal kipattan tőle a csipa a szememből, élmény vele a zuhanyozás. A márka összes eddig általam próbált tusfürdőjét imádom, ez az egyik személyes kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

annapanni

2013. július 23.

Nem rossz, kicsit kesernyés citromillatra emlékszem, a mentolos frissített a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 23.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid