Orly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2012. május 5.

Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kálciumos és proteines körömerősítő védőpajzs, gyenge törékeny természetes körmök védelmére. 1-2 rtg.-ben a természetes körömre csak magában, vagy 1 rtg.-ben a lakk alá felkenve védőpajzsot képez a felületen, így elősegíti a vastagabb, erősebb és rugalmasabb körmök növekedését.

Mona29

2017. március 19.

Sajnos úgy néz ki, hogy ünneprontó leszek. Nekem nem hogy nem vált be, hanem hámlott tőle a körmöm (a rózsaszín körömrész ledobálta a lakkot, ami nálam szokatlan és a maga a natúr körömlemez egyszerűen több rétegben levált a körmeimről, random helyeken). Nagyon sokáig tartott, amíg helyrejött. Pedig többször is adtam neki esélyt, mert alapvetően nagyon szeretem az Orly cuccait. Végül kidobás helyett apósomnak adtam, aki a festményeinél extra fényként használta el (hogy az 1 csillagnak is legyen indoka ;) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

dia_p

2013. május 18.

Kiválóan erősített, alaplakknak is csodás volt egészen addig amíg teljesen! be nem sűrűsödött kb. 3 hónap alatt, és a feléig se jutottam el a 9ml-s üvegnek. Most dobhatom ki, mivel annyira sűrű h ki sem tudom húzni belőle az ecsetet. Legyen 3 csillag, mert tényleg erősít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

lzsoficim

2013. március 29.

egy honapja hasznalom,de csak amulok-bamulok!soha nem volt meg velem ilyen..kb minden kormom eros,egeszseges,sot meg is nott mind!nagyon jo ez a lakk,mindenkinek ajanlom..en mar lemondtam rola h szep kormeim lesznek,mindig letortek es semmi nem hasznalt...es most alig merem elhinni,h vegre velem is elofordul h nehezen tudok csak smst irni a hosszu kormeimtol:)

Update: rettenetesen besűrűsödött már a felénél, most áll a szekrényben és használhatatlan, Jó volt, amíg jó volt, de már mással próbálkozom azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Lyah

2012. július 27.

Pár napja érkezett meg, egyenlőre nem tudom, mit gondoljak erről a körömerősítőről. Kétszer kentem eddig, ennyi idp alatt természetesen nem lehet hatást mérni, de nem tudom, mennyire leszünk barátok, mert arra nekem nincs időm, hogy egy sima erősítő, átlátszó lakkra várjak negyed órát, míg megszárad, márpedig ez mintha ezt akarná tőlem. Ez pedig nem túl szimpatikus. Egyenlőre 3 csillag, majd updatelek, megéri-e megvárni a száradást.

Update: lehet, hogy a körmömmel volt baj, vagy volt rajta még valami, mert most mintha gyorsabban száradna, bár az is igaz, hogy tettem bele egy kis Hollywood pirosat (ez opálos, átlátszó piros, mint egy gyenge eperszörp). Így az állaga jobb lett, és kicsi színt is ad a körmömnek, anélkül, hogy a fehér részt elszínezné. Mégis barátok leszünk. +2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Mesi

2012. április 30.

Ez eddig a leginkább bevált körömerősítőm.
Gyorsan szárad, önmagában is szép.
Alaplakként használva nem hosszabbítja meg a fedőlakk száradási idejét. Valamennyivel tartósabb is lesz az eredmény.
Kb. 1 éve használom folyamatosan, kevésbé törik könnyen a körmöm azóta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.

Ez eddig a leginkább bevált körömerősítőm.
Gyorsan szárad, önmagában is szép.
Kb. 1 éve használom folyamatosan, kevésbé törik könnyen a körmöm azóta.

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 11 / CI 47000

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Sárga színezék.