Ormonde Jayne

Ár:   42 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. június 30.

Ár:   42 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Hatalmas, elegáns krémszínű szirmaival a frangipáni a trópusi virágok királynője. A kompozíció szívét frangipáni, jázmin és (leheletnyi) tubarózsa abszolút adja, amit szilva, vízililiom és zöld orchidea tesz szellősebbé.

A jegyekből olvasva hihetnénk azt, hogy harsogó és erős női parfümmel lesz dolgunk, azonban a Frangipani friss és gyönyörű: gyengéden duruzsoló, szívrablóan nőies trópusi harmat.

Fejillat: hársfavirág, magnólia, zöldcitrom

Szívillat: frangipáni, jázmin, liliom, orchidea, szilva, tubarózsa

Alapillat: ámbra, cédrusfa, mósusz, vanília

Ár: 27500 Ft , Eladó: Alsace
Állapot: 30 ml amiből 10 milit kivennék eladás után, Helyszín: Budapest 13.kerület, fizetés: Személyesen, utalás után posta, foxi

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Marcsi66

2020. december 9.

Elméletben tudom,a gyakorlatban viszont nehéz megállnom,és mindig abba a kátyúba lépek,Sok olyan parfümöt megveszek( alkalmi,v nagyasszonyos) amit nem tudok annyiszor használni,ahogy szeretném ,Bezzeg irigylem őket akik képesek,és klassz dolog is,ha valakit az illatáról ismernek már fel,,,,Szignatúrának alkalmas,látom Zsenikének is az,szeretnék is gratulálni neki,ügyes választás...Mert ez a trópusi harmat,a derűt a fényt az üdeséget hozza közénk,nincs ember aki ezt ne élvezné,"Szépség a ruhatára és a kedvesség" én ezt mondanám ,,,Ilyesmi a cél,először egy pici citrus,ami épp h csak megjelenik,majd a hársfavirág illata,és azután már nem nagyon lehet szétválasztani a jegyeit, A hársfavirág tompul,a többi virágtól viszont fűszeresedik,mélyül krémesedik,,jázmint és a tubarózsát tudtam felfedezni, Érdemes kipróbálni,szép darab,tartóssága is jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 9.

Piri11

2018. szeptember 2.

Ez a kis kellemes illat vagy nem túl ismert, vagy nem túl népszerű.
A nyitása nagyon kellemes, üde virágos, és a zöldcitromtól roppanós, ropogós. Semmi bántó vagy zavaró nincs benne. Ahogy ez az üde rész tovaillan belőle, átveszi a helyét egy nagyon kellemes, finoman krémes üde virágillat. Sajnos ebben a fázisában nekem van benne egy pici zavaró rész, amely öblítőre vagy mosóporra emlékezetet. Nem lelkesedem, amikor egy parfümnek ilyen zöngéje van.
Szerencsére viszonylag gyorsan tovaillan, és egyre mélyebb, és krémesebb illat veszi át a helyét.
Itt olyan szépen, és olyan finoman adagolták a tubarózsát, hogy csak éppen a háttérben duruzsol, és nagyon szép mélységet ad az illatnak.
Összességében egy nagyon kellemes, nőies, üde illat. Mindössze azért adok 4*-ot, mert nem 100%-ban az én ízlésemnek megfelelő, ettől függetlenül ez egy nagyon szépen kidolgozott, és nem egysíkú illat, amit nagyon jó érzés lehet viselni.
Még tesztelem a kis mintám, ki tudja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Ez a kis kellemes illat vagy nem túl ismert, vagy nem túl népszerű.
Még tesztelem a kis mintám, ki tudja :)

Zsenike

2014. december 8.

csodálatos illat, az én kis signature illatom... a frangipani virág az abszolút kedvencem, és ezzel az illattal valóban sikerült a virág eredeti illatához (ami egy fűszeres, könnyű virágillat) hasonlót alkotni. tartós, rendkívül kevés kell belőle, és órákkal később is megtartja a szépségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Farnesol, Geraniol, Citral, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Eugenol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Benzyl Cinnamate, Coumarin
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.