Ormonde Jayne

Ár:   52 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. október 4.

Ár:   52 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: bergamott, mandarin, rózsa

Szívjegyek: bazsarózsa, gyöngyvirág, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: ámbra, cédrusfa, mósusz

daliah

2021. október 5.

Nagyon finom illat. Mint az előző hozzászólónak, nekem sem kedvencem a friss virágos kategória, de ezen nagyon érezni a minőséget. Szívesen elvinném egy mediterrán nyaralásra, ha kapnék egy üveggel vagy sikerülne szerezni egy fújóst.
(Csak azt nem értem, miért ül fel annyi márka az uniszex trendnek, és neveznek uniszexnek jellegzetesen klasszikus női/férfi illatokat. Mindenki hordjon, amit akar, engem nem zavar, ha egy férfi virágillatot áraszt, vagy egy nő felfúj egy aromás, fás fougere-t, de nevetségesnek tartom a Levantot, szintén a háztól a Frangipanit vagy pl. az Amouage Ashore-t uniszexnek kikiáltani, csupán mert a trendek azt diktálják.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

Sziszilady

2020. október 9.

Nagyon finom ez az illat. Éreztem már ilyet, számomra nincs benne újdonság. Nagyon nőies, citrusos, virágos. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni. De! Örülnék egy üvegnek belőle is, szívesen fújnám, pedig nem vagyok nagy friss illat párti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Farnesol, Eugenol, Anise Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.