Ormonde Jayne

Ár:   66 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. június 30.

Ár:   66 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Four Corners of the Earth kollekció a világ négy olyan földrajzi pontjának hangulatát tárja elénk, mely az Ormonde Jayne parfümház alapítójára, Linda Pilkington-ra nagy hatással volt.

Montabaco: Dél-Amerika

A Montabaco Intensivo Dél-Amerika esszenciáját kínálja: dohánylevelek, fák, és hasított bőr. Az érzéki, latinos temperamentum intenzív megtestesülése. Közöttük szirmok halma: magnólia, jázmin és leheletnyi rózsa. Szégyentelenül vonzó, karakteres darab.

Illatjegyek: dohány, hedoine, kardamom, magnólia, narancs, szantálfa, tea, tonkabab

Ár: 4200 Ft, 8400 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 2 ml, 5 ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Marcsi66

2019. április 6.

"Beledöglesz ha közel kerülsz hozzám" ezt elfelejtették megemlíteni ,pedig fontos tényező,jellemző a márkára,ITT különösen,Vasakarat és a mágikus erő csatája,tuti h én maradok alul,,,az ismereteim szerint a legjobbak közé egy újabb jutott,Dél-Amerikában bányászott kincs,Nagyon mély,és fűszeres,jól kivehető jegyekkel,bőrös dohányos kardamom zúdul,majd utána egy meleg teás érzet,lecsitul de megmarad a kezdet is, Majd virágok veszik kőrbe ,az egész kompozíciót ők viszik a csúcsra...érdekes keveredés,piszkosul hatalmába kerít,szuper 5 csillag,az ára ellenére is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 6.

LxndrHrvth

2019. február 24.

Hát kellett ez nekem? Már párszor megfogadtam, hogy leépítek, vagy ha találok olyan illatot, ami nagyon megfog, nem veszek többet. Erre szembejött velem ő. Ő! Vonzódom Dél-Amerikához, a spanyol nyelvhez (gyerekkorom óta tanultam), szeretem a karakteres illatokat. Már a neve megfogott, és egy nagyon kedves krémmániás társamnak köszönhetően hozzám költözött 5 ml. Azóta kincsként őrzöm, dédelgetem, rettegek, hogy mi lesz ha elfogy, félek, ez a kapcsolatunk véget jelentheti Montabacoval, mégis fújom.
Fűszeres, kardamomos, teás, egy kevés dohánnyal; épp csak annyi, hogy szívesen használja az ember (és lánya is). Kicsit maszkulin az első pillanatban, de utána a leszáradás rajtam édesedik. Csodás. Azóta volt szerencsém másik három Ormonde Jayne illatot kipróbálni (Nawab of Oudh, Woman és Champaca), és azt kell, hogy mondjam, egy igazán minőségi, eredeti, kifinomult, nagyon jó minőségű alapanyagokból dolgozó illatház. Szerelem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

auberginecat

2017. október 26.

2017.10.26. Ismét itt, egyszerűen nem hagy nyugodni ez az illat. Sajnos a pici mintám a napokban elfogyott, rettenetesen szomorú vagyok miatta, azóta nem találom a helyem a világban. Ez talán túlzásnak hat, de valóban így érzem. :D Számtalan újabb és újabb parfümmel találkoztam az elmúlt hónapban, dizájner és niche illatokkal egyaránt, de egyik sem vette fel a kesztyűt a Montabacoval szemben. Akadt olyan, ami tetszett, de megakadt a párbeszédünk ott, hogy szép, szép, de ehhez képest a Montabaco... Úgyhogy szépen nekiállok gyűjteni, mert ezt bizony teljes üvegben be kell szereznem.

2017.10.14. Egy nagyon pici mintám van belőle, igazi kincsként őrzöm, de mióta megvan, jópárszor használtam és teljesen lenyűgöz minden alkalommal. Ambivalens érzéseim vannak azzal kapcsolatban, hogy én ezt az illatot hordom, mivel ahogy a korábbi véleményemben is kifejtettem, ez nem egy lágy, kedves kis illatocska aranyos lányoknak, hanem egy vadorzó, egy ellentmondást nem tűrő ragadozó-illat. Az én filigrán, aprócska testalkatomhoz és a 26 évemhez, amiből mások szerint 6-8 évet lazán letagadhatok, lehet, hogy az eszemre hallgatva nem illik igazán ez a túlfűtött és határozott illat, viszont ha a szívemre hallgatok, akkor tökéletesen én vagyok. Általánosságban még annyit el kell mondanom, hogy igazi erotika illat ez, de semmiképpen sem a közönséges, fojtogató, lihegős szexizés, hanem egy összeszedett, öntudatos nő magnetikus, delejes vonzereje, amelyet olyan finoman adagol a megvillanó tekintete sarkából, a keze legapróbb mozdulataiból, a haja legfinomabb libbenéséből, hogy az ember le sem tudja venni a szemét róla, és a gondolatai minduntalan csak körülötte forognak.

2017.10.03. Ez kérem valóban szégyentelenül vonzó és karakteres, igazi nagyvad, karmol, csikorog, és folyamatosan zúgolódva morog. Mint egy nagymacska. Aki a finomkodó, kedves kis nőies illatok kedvelője, az haladéktalanul tegye vissza ezt a polcra, mert ez az illat kegyetlenül perzsel. Érződik némi virágos felhang, de csak amolyan mellékzöngeként, hogy finomítsa azt az elemi erőt, ami a dohány és a bőr fúziójából robban ki. Lebilincselő a puszta léte, nem lehet nem rá figyelni, és pontosan ilyen embereknek ajánlom, akik egyszerűen a stílusukkal és kisugárzásukkal képesek felkelteni mások érdeklődését már az első pillanatban. Körültekintő és óvatos bánásmódot igényel, nehogy baleset legyen a vége!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Coumarin, Geraniol, Citral, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.