Ormonde Jayne

Ár:   83 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. június 30.

Ár:   83 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: frissen vágott fű, kardamom, koriander

Szívjegyek: fenyő, ibolya, jázmin

Alapjegyek: ámbra, cédrusfa, oud, szantálfa, vetiver

Ár: 8300 ft + postaköltség , Eladó: Norella
Állapot: 5 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postázom

Torpece

2019. június 18.

Tulajdonképpen a Woman turbófokozatra kapcsolt változata. Annak, aki a Womant nem ismeri még, elsőre őt nem ajánlom...engem ugyanis kifújáskor tömény vizeletszag csapott meg. Ha nem tudnám utána mi jön, lehet kukába is dobtam volna a fújós mintámat. :) Ez az orrbavágós kezdés a Woman finom, fás-erdős-füves titokzatosságára vált, nagyon tartós, finom különlegesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Benzyl Cinnamate, Coumarin, Benzyl Alcohol, Farnesol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.