Oscar De La Renta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-zöld

Összetétel: ylang-ylang, tubarózsa, frézia

angelina69

2017. december 18.

Erről az illatról a tavasz és a kora nyár jut eszembe. Mikor balzsamos tavaszi, nyári estén átsétálunk a virágba borult kerten. Könnyed, üde, enyhén virágos, enyhén zöld, enyhén édeskés és krémes. Érdekes, de rózsa illatot nagyon halványan érezni benne. Nekem tetszik, felvidít, ellazít. Talán feldobja egy kicsit az átlagos napot. Kinek-kinek kedve szerint. Lehetne egy kicsit nagyobb a szillázsa, valamint a tartóssága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 18.

bendzsike84

2017. május 14.

Nagyon régi szerelmem ez az illat, pedig alapvetően a rózsás illatok nem működnek rajtam (a rózsás Chloe-tól egyenesen büdös vagyok) de Oscar valami különlegeset alkotott. :)
Üdítő, teljesen egyedi, nem súlyos illat, nem is kislányos. Ha akarom melegben is jó, de szívesen hordom télen is. Általában komolyabb alkalmakra használom, amikor különlegesnek akarom érezni magamat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

hedvig17

2016. szeptember 8.

Előrebocsátom, hogy kimondottan szeretem ODR illatait. A Rosamor számomra azt bizonyítja újfent, hogy egy parfüm karakterének és viselőjének személyisége (persze a bőrkémiát sem hagyhatjuk ki) nagyon passzolnia kell egymáshoz. Egészen bizonyosan van, akin ez az illat nagyon szépen mutat, de számomra nagy csalódás. Akik szeretik, azoktól elnézést kérek, mert nem az ő ízlésüket akarom bírálni, mikor azt mondom, hogy nekem ez az illat egy késői negyvenes, nagyasszonyos allűröktől nem mentes, kissé megfáradt nőé, aki emellett erősen dohányos is (függetlenül attól, hogy az összetevők között valóban ott van a dohánylevél is). Ez zavar benne a legjobban, igen. Furcsa, a Gucci Envy me-jében ugyanúgy ott van a dohánylevél, de ott valahogy szépen játszik. Amúgy az üvege gyönyörű. Szívem szerint csak két csillagot adnék, de az üveg és a név miatt lett három.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

KittiASzuperpocok

2016. augusztus 16.

Ma olelhettem magamhoz. Felulmulta az elvarasaimat. Az elejetol a vegeig csendes illat ami tartos. Rajtam puderes nyugtato szepseg. Egy igazi holgynek erzem magam mikozben viselem. Oda-oda dugom az orrom hogy jobban erezzem. Az uvege nem tetszik. ☺ Ettol fuggetlenul boldog vagyok hogy megismerhettem. 5*mindenkeppen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

jomosono

2016. július 15.

Nagyon szeretem!!Isteni illat,jól sikerült, számomra kicsit púderes beütésű illat finomság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 15.

Creme Brulee

2016. július 1.

Hát, jócskán többre számítottam. A rózsa az egyik kedvenc illatösszetevőm, nagy reményekkel rendeltem a kis mintácskát, de itt nem sikerült elérni az elvárt szintet. Persze lehet, hogy az én bőrömmel nem viselkedik jól, vagy nem megfelelő időszakban próbálom, de valószínűbbnek tartom, hogy az én illatdiétára fogott orrom kiérez belőle valami minőségbeli nemtetszést. (Kényes na. :)) Majd más körülmények között igyekszem adni neki még esélyt, hátha.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Cintia04

2016. április 9.

Ha megkérdeznék, hogy számomra milyen a különleges illat akkor őt mondanám.:) Jellemezni sem lehet. Virágos, picit púderes tiszta illat. Ehhez hasonlót még nem is éreztem pedig a parfüm téren jó sok illat megfordult már a kezemben. Ezt a parfümöt tudni kell viselni. Nem egy hétköznapi kis löttyi. Azért látszik, hogy egy olasz ember fejéből és kezéből jutott e világra eme szerzemény. Szép és egyedi illat. Tartóssága lehetne jobb de ezt elnézem neki mert 5-6 órát simán kibír.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Vaslady

2015. december 21.

Sok parfümöm van.Szinte már fanatikus vagyok :-D
Vannak kedvesek számomra...
Vannak amiket ajándékba kaptam,és vannak köztük a Nagyágyúk.
És vannak,amik csak vannak,de soha nem fogom használni őket..őket tovább szoktam ajándékozni.
Mégis mindig,még mindig keresek...hogy mit azt nem tudom.
A tökéletes utáni,következő tökéleteset,vagy ...mégtökéletesebbet.
Tudom,hogy nincs esélyem arra,hogy a világ összes illatát kipróbáljam,de azért törekszem rá.
A Rosemort is mintában rendeltem.
Elsőre is,nekem tetszik az üvege.
Maga az illat 2004-es születésű.
Az illat finom,rajtam zöld-rózsa illat.
A téli időszakban nem tudom elképzelni,inkább a tavaszt választanám hozzá.
Nekem ő egy hideg illat,ezt üzeni és épp ezért kivánja a meleg napocska sugarait.
Télen inkább a melegebb,bújosabb illatokat kedvelem.
Szóval tavasszal ujabb próba jön majd.
Nagyon jó árban van 100ml-18 euro.
Netes parfümériákban lehet utolérni.
Egyedül a tartósságával nem vagyok kibékülve...de elnézem neki :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 21.

Sok parfümöm van.Szinte már fanatikus vagyok :-D
Vannak kedvesek számomra...
Vannak amiket ajándékba kaptam,és vannak köztük a Nagyágyúk.
Mégis mindig,még mindig keresek...hogy mit azt nem tudom.
A tökéletes utáni,következő tökéleteset,vagy ...mégtökéletesebbet.
A Rosemort is mintában rendeltem.
Elsőre is,nekem tetszik az üvege.
Maga az illat 2004-es születésű.
Az illat finom,rajtam zöld-rózsa illat.
A téli időszakban nem tudom elképzelni,inkább a tavaszt választanám hozzá.
Télen inkább a melegebb,bújosabb illatokat kedvelem.
Szóval tavasszal ujabb próba jön majd.
Nagyon jó árban van 100ml-18 euro.
Netes parfümériákban lehet utolérni.
Egyedül a tartósságával nem vagyok kibékülve...de elnézem neki :-D

aidanne

2015. december 18.

Kb 10 evvel ezelott illatoltam egy drogeriaban. Annak idejen a nehezebb illatokat tartottam eloterben, de mikor az orromboz emeltem ezt a kis csodat tudtam: meg dolgunk lesz egymassal... Eltelt 10 ev legalabb... Az izlesem nagyon sokszor valtozik, valtozott, de ugy erzem ez a parfum megmaradt anbak aminek akkor gondoltam: gyonyoruseges rozsakert finom tonkababbal megspekelve. Leszaradasnal egy ujabb arcat mutatja... Fantasztikus, lagy de nem enyhe, ott van lagyan ul meg a borodon eloszor egy lagy rozsakertet terit kored, majd egy izgalmas puderes tonkas beutessel koszon el,,,,lagyan de nekem 24 oraig maradt meg a kezfejemen....mondtam mar, hogy eme csodat birtoklom? Vegre az enyem, egymasra talaltunk ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

Bélabá

2014. június 4.

Egy kedves meglepetés nekem ez a parfüm. Érdekes, hogy Amanda szerint téli illat, én nagyon vígan fújom most tavasszal, mert szerintem inkább tavaszi illat. Télen nálam a Poison és társai a befutók :)
S hogy miért meglepetés a Rosamor? Csupán azért, mert alapvetően a rózsás illatok nem épp a kedvenceim. Ez pedig rózsás a javából és mégis megszerettem olyannyira, hogy beszereztem belőle egy 100 ml-s példányt. Persze nem csak a rózsa a főszereplő, hisz társul hozzá a pézsma a frézia és a szantál is. Közepesen tartós, de az árát figyelembe véve megéri beszerezni belőle, mert már nem sok helyen kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Linalool, Citronellol, Geraniol, Eugenol, Citral, Cinnamyl Alcohol