Oskia London

Ár:   £55   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. november 4.

Ár:   £55
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kondicionálja és nyugtatja az arcbőrt. Ez a formula hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és a sminket. A rózsavíz hidratálja és újraéleszti a bőrt, míg a fekete sárgarépalé a szabad gyökök elleni védelmet nyújtja. A hibiszkusz kivonat, amely gazdag olyan AHA-ban, mint az almasav és a citromsav, elősegíti a bőr textúráját és az egyenletesebb arcszínt.

Vitaminok: Panthenol