Oskia London

Ár:   £30   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2016. június 6.

Ár:   £30
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vitaminokban és enzimekben gazdag, újgenerációs gel-to-oil arctisztító gél, amely a bőrön szinte felolvadva gyorsan és gyengéden távolítja el a sminket és szennyeződéseket. Használata után a bőr tiszta, ragyogó, puha és sima lesz.

Oskia London Renaissance Cleansing Gel 30ml - új
Ár: 2800 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
katt

2019. április 29.

2 hete használom, szépen tisztít, nem szárítja a bőrt. Ha csak naptejet haználok, és sminket nem, akkor egylépésesként is műkködik nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 29.

agotamaci

2019. február 5.

Nagyon szeretem! Egy ideje ritkán sminkelek, így nálam általában 'csak' a fényvédőt kell eltávolítsa. Olajos, balzsamos állagú, víz hatására felhabzik. Szoktam hagyni pár percet balzsamos állapotában az arcomon, mivel nagyon szépen feltölti, táplálja a bőrömet. 100 ml -es verzióm van, sokáig elég lesz, mert nagyon praktikus az adagolója és kevés elég belőle. Tuti újravevôs, nekem nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Lillaaa90

2018. augusztus 8.

Az 5-ös értékelés megnevezése: csodaszer. Azt hiszem, ezzel mindent elmondtam :D Viccen kívül régóta kerestem egy olyan arclemosót, ami nem szárítja a bőröm, de mégis hatékonyan tisztít. Én sminklemosóként használtam, méghozzá egy igen erős smink lemosásában szerettem volna tesztelni, és 101%-osan megfelelt! Az állaga csodás, nekem teljesen kicsi mennyiség is elég volt, mennyei az illata, s a bőrön átalakul egy hihetetlen finom textúrává, olajos arclemosó lesz, mely a legerősebb sminket is eltávolítja, majd egy kis vizet kell hozzáadni, amitől pedig fehér tejes/habos állagú lesz, s érzed, hogy na ez aztán tisztít! :) Mivel száraz a bőröm, s a T vonalban olajos, kiváncsi voltam, milyen érzetet hagy maga után, de abszolút meg voltam elégedve, maximálisan hidratál, s a T vonalban sem hagyott olajos érzetet maga után. Úgy hirdeti magát, hogy a normál, száraz, olajos és érzékeny kombinált bőrtípusra is használható, így ezzel is egyetértek. Eszméletlen kíméletes, és mégis a sminkemet 100%-osan eltávolította. Az ára nem a legolcsóbb, de mint említettem, nekem egy nagyon kevés is elég volt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

SzZs1981

2016. május 25.

Annyira csodálatos! Nemcsak funkcionális, de sokérzékes élmény!
Gyönyörű, rózsaszínes áttetsző gél, ami a kéz melegére balzsamszerűen elolvad a bőrön és finom, gazdag állagúvá válik.
Az illata nekem tiszta rózsaillat, nagyon kellemes.
Az ajánlásoknak megfelelően a double cleanse 2. lépéseként használom, vagyis nem a sminklemosás a feladata, hanem a már tiszta bőr előkészítése a következő lépésekre.
Ami a legjobban tetszik a használata során, hogy puha lesz a bőröm és láthatóan üdébb, egyégesebb tónusú. Nagy kedvenc lett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

Annyira csodálatos! Nemcsak funkcionális, de sokérzékes élmény!
Az illata nekem tiszta rózsaillat, nagyon kellemes.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters