Ovis

Ár:   950 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emanufaktura, Módosítva: 2013. május 4.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító, antioxidáns tartalmú, feszesíti a bőrt, megőrzi a bőr nedvesség tartalmát, ezáltal kiválóan gátolja a bőr öregedését. Száraz, öregedésre hajlamos bőrre, dohányzó hölgyeknek kifejezetten ajánlott! Szőlőmagreszeléket tartalmaz, mely bőrradírozó tulajdonsággal bír.

Odil

2016. január 24.

Kifejezetten jó minőségű, korrekt termék, sokáig tart, megőrzi az állagát, és a hatása sem változott semmit, pedig a végénél járok (sokáig is tartott ide eljutni). Az illata halványan vörösboros, kellemes, de nem kiemelkedően letaglózó. Megfelelően habzik, funkcionális, kitűnően tisztít, a sminekemet is lekapja, minimálisan szárít csak, pont annyira, mintha vízzel mosnék arcot (nagyon száraz bőröm van, 0-24-ben hidratálok. egy norál bőrűt már egyáltalán nem szárítana). Csak egyszerűen nem történik semmi tőle. Kellene egyébként történnie? Nem tudom, eddig egy kecsketejszappantól sem történt még semmi, mindegy, hogy ezt használom, bármelyik másik natúrszappanomat akármelyik árkategóriából, vagy bármilyen SLS-mentes arclemosót. Így meg úgy gondolom, hogy jó, persze, csak tök mindegy, úgyhogy inkább illat alapján választok a jövőben, és akkor az nem ő lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Effendigirl

2015. május 6.

Ma kaptam ilyen szappant, az itt olvasott pozitív vélemények alapján, amik a márka összes szappanánál megtalálhatóak, meg az összetevői miatt (bár a 'parfum'...). Már jó ideje natúr szappanokat használok (a hatásuk jó, szerintem puha a bőröm, lekopogom :)), amik magukban sem annyira erősen illatosak, nemhogy tusolás után érződne valami finom illat a bőrömön. És ez már azért hiányzik, olyan jó lenne mosakodás után (is) illatozni:)... Szóval ezért esett erre a választásom, ezért szeretném kipróbálni. Száraz (és talán vízhiányos, ebben nem vagyok biztos) bőrre javasolják az emanufaktura oldalon, ha jól emlékszem. Még csak arcot mostam vele, fürdéshez egyelőre nem használtam, de az arcom nagyon kellemes tapintású és puha lett. Kíváncsi vagyok, tusolásnál és huzamosabb használat után milyen lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Vorsi

2014. április 19.

Nagyon elégedett vagyok vele, az illata erős, kellemes! Jól habzik, a bőröm imádja. Puhává és bársonyossá teszi a bőrt, abszolút el lehet hagyni a testápolót, mert tényleg nem lesz rá szükség! Én sem hittem el, de mióta ezeket a szappanokat használom (Kb 3 hónapja), csak akkor testápolózom be magam, ha kedvem van hozzá, megszűnt az állandó feszülő, viszkető bőr, megszűnt a kényszer, hogy minden zuhanyzás után kenegessem magam! Szívből ajánlom mindenkinek!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 19.

emanufaktura

2012. április 10.

Ez az a szappan, ami után aztán tényleg nem kell testápolót használni, tápláló, hidratáló, enyhén bőrradírozó, nagyon kellemes szappan. Unisex illat, a párom is használta már többször.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Zöld)

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.