p2

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2016. november 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Kifinomult, hosszantartó, intenzív színű rúzs, enyhén fényes felülettel. Természetesen lekerekített rúzs, a tökéletes kontúrok érdekében.

15 árnyalatban kapható

Snowflake96

2019. december 1.

A 320-as árnyalat a táskám örök lakója. Gyönyörű a színe, pont az én ízlésem és bármikor, bármihez passzol. Amúgy elég sok árnyalatban kapható, szerintem mindenki megtalálja a neki tetszőt. Nem szárít, kényelmes viselet, de nem kenődik el és egész tartós is (evést azért nem bírja ki). A kupakja pedig nem jön le magától és elég masszív is ahhoz, hogy ne repedjen meg, így tényleg táskabarát. Csak ajánlani tudom, főleg ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Madilyn

2019. október 16.

Nagyon szép a színe, tartós, és nem szárít. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 16.

Nagyon szép a színe, tartós, és nem szárít. Újravevős.

rosa.love

2019. május 15.

300 power through arnyalata bronzos, arany csillamos, komolyan mondom, hogy egy EL bronze goddess kiadasnak elmehetne... Nagyon szep!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 15.

chrissyb

2019. április 16.

A 060-as sötét vörös szín van meg , nagyon szép , és állagra is jó , és matt rúzshoz képest egyáltalán nem szárít , ez plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

zfruzsi

2019. április 8.

Bár a szín nagyon tetszik amit megvettem és az külön plusz pont nálam, hogy olyan színek is elérhetőek a kollekcióban, ami más drogériás márkáknál sokszor nem, de nem szeretem ezt a rúzst sajnos. Eszméletlen pigmentált és valóban nem tűnik csak úgy el az ajkakról hiába krémes rúzs, de nekem túúúúúl krémes, túl csúszkálós, ami egyáltalán nem felel meg az igényeimnek és az elvárásaimnak. Éppen ezért általában csak swatcholtam itthon párszor és viselni csak egyszer mertem, mert rettegek, hogy ide-oda csúszkálna és mindenem csokibarna lenne. Sajnálom, mert minden más miatt és főleg a szín(ek) miatt szeretném, de ez így nálam a 'nem' kategória és ebből a családból kizárt, hogy más színt megvegyek ezekután.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Kinga79

2019. február 3.

Kb 24 órával ezelőtt próbáltam ki két árnyalatot a kézfejemen egy Rossmannban, még ott letöröltem papírzsebkendővel. Azóta többször mostam kezet, zuhanyoztam és még mindig látszanak halványan. Legközelebb megveszem 😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

nyiffi

2019. január 27.

320 'in my reality' árnyalat: finom krémes, jó illatú, nem nehéz érzés, szuper hétköznapi árnyalat. Remek árnyalatokban kapható, ott álltam 40 percig, próbálgatva a különböző színeket... Alig tudtam dönteni. Nem nagyon kopik, jó áron van, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

browning

2019. január 7.

Ebből a 100 convey greatness árnyalat van meg, nagyon szeretem egy szuper mindennapi rúzs, mindig nálam van. Nem a legtartósabb, mivel krémes állagú, de nem mászik, nem kenődik, nem kopik csúnyán.
Nagyon szeretem, ilyen áron meg főleg.. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Nagyon szeretem, ilyen áron meg főleg.. :)

katagali92

2019. január 3.

Gondoltam kipróbálom ezt a rúzst, mert miért ne és a 200-as árnyalatra esett a választásom (ami egy pirosas-barnás nude árnyalat) és igazán nem csalódtam benne. Azt hittem szárítani fog, de szerencsére egyáltalán nem. Közepesen tartós, nekem olyan 3 órát bírt ki és egész egyenletesen, természetesen kopott. Egy szájceruza azért nem árt alá, mert eléggé mászkálós, így tőlem 4 csillagocskát kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

ysolo

2018. október 14.

A 280-as Let it out szint vettem meg, ez egy hordhato, nem tul vibralo pink arnyalat. Kremes allaga van, de nem maszik el. Kozepesen tartos, egy snacket kibir, de tartalmasabb zabanal lejon. Jol pigmentalt, viszont nem kopik egyenletesen es kicsit szarit is. Osszessegeben ennyi penzert jo kis ruzs ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.