p2

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisztiina, Módosítva: 2016. október 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A fényes rúzsoknak azonnal matt finish-t ad, és kellemes érzetet nyújt az ajkakon. A félmatt hatásért használd primerként, a teljesen matt hatásért pedig fedőrétegként. Extra matt hatásért használd a rúzs alatt és fölött is.

chi0731

2019. február 22.

Teljesen nem lett tőle matt a rúzsom, de nagyon jó alapnak. A rúzsok sokkal tartósabbak úgy, hogy ezt egy rétegben felkennem a számra, majd a rúzst, újra ezt, és még egyszer a rúzst. Így extra tartós a hatás, szebben kopik, és a rúzsok sem szárítják ki úgy az ajkaimat, mint ahogy szokták.
Én ezért teljesen elégedett vagyok vele, és biztosan újra meg fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Én ezért teljesen elégedett vagyok vele, és biztosan újra meg fogom vásárolni.

Ann86

2019. január 9.

Bázisként használom, de nekem annyira nem jött be. Elhasználom, de nem valószínű, hogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Dolcedia

2018. június 8.

Sehogy se működik ,főleg nem mattít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Sehogy se működik ,főleg nem mattít.

Diaaa

2018. április 12.

A mattító hatásával meg vagyok elégedve, de darabos lesz nagyon sajnos :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

A mattító hatásával meg vagyok elégedve, de darabos lesz nagyon sajnos :(

lenizsu

2018. március 11.

Alapként használom. A formulájának köszönhetően nem csúszik el rajta a rúzs, mint a hagyományos ajakápolókon. A hagyományos rúzsokat tartósabbá teszi és mintha a színek is jobban kijönnének, ha ezt használom alapként a számon. Folyékony vagy por állagú termékek alá nem próbáltam. Biztosan újravásárolom, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Naschkatze

2017. június 7.

Érdekes, nekem maximálisan bemattítja a rúzsaimat, folyékony és hagyományos rúzsokat egyaránt, teljesen meg vagyok vele elégedve. Én ujjal szoktam a rúzsba tapogatni a mattítót, rúzsozás előtt nem is szükséges felvinnem egy réteget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Tribehenin, Isododecane, Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene
Illatanyagok: Octyldodecanol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.